Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] scaune fata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
elbogdan
Hello,

Dupa cum spun si in titlu, vand 2 scaune fata pentru Renault Megane II hatchback, an 2006, tapiterie impecabila + setul de centuri aferent.


PS: Alte piese nu am pentru ca nu ma ocup cu asa ceva. smile.gif


radiozipp
mi le dai mie? for free? trebuie sa ii pui un pret.. conform regulamentului de la bursa
elbogdan
Salut,

Scuze - pret 150E.
mariusd4
da-mi te rog pe e-mail cateva poze si ce reglaje au, vreau sa le pun pe logan mariusd444@yahoo.com Multumesc.
elbogdan
Revin cu poze.

11 Feb 2009, 21:23:
up
parazituchel
centurile le dai separat?
tud.
fa-le o poza la sine te rog
elbogdan
din pacate nu sad.gif
Pun poza in cateva minute smile.gif
Gata!

12 Feb 2009, 18:53:
Pentru cine le ia pana vineri fac pret de 135E pentru ca am nevoie de bani in weekend.

GBi
QUOTE(mariusd4 @ 10 Feb 2009, 11:55)
da-mi te rog pe e-mail cateva poze si ce reglaje au, vreau sa le pun pe logan mariusd444@yahoo.com  Multumesc.
*




marius se potrivesc la sanie si la gauri (pt. a nu fi nevoit sa ingauri podeau masini iar) cu cele de logan ? nedumerire.gif
ciprianaldeabv
ai pm de la mine, vreau sa le iau, ma intereseaza ultimul pret , de unde esti si cum si cand le-as putea lua?
elbogdan
up
elbogdan
up
elbogdan
up
elbogdan
am scazut la 100 EUR
elbogdan
Le las la 50 EUR daca nu le arunc smile.gif
zarul
merg pe clio symbol? biggrin.gif
andrew14_maverick
Pe Supernova merg cumva? Ca as fi interesat.
kmn
Salut,
ma intereseaza si pe mine, astept un pm de la tine.
biggrin.gif merci.
elbogdan
cine imi da mail primul pe bogdan.m [at] kanvas.ro le primeste pentru ca eu nu pot sa dau pm // nu am posturi multe pe forum sad.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.