Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Cauciucuri 165/70/13 cu Jante otel
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ronin33dan
-4 bucati la vanzare : 2 gume MATADOR impecabile cu jante otel -max.1000Km rulate --100 ron /bucata
: 2 gume care nu stiu (am uitat marca ) ce marca sunt ,dar revin cu detalii se mai pot folosi macar 2000 de Km cel putin -- 70 ron/bucata

-Rotile sunt echilibrate si jantele sunt ca noi excl.gif excl.gif excl.gif

-Sunt cateva foto dar nu prea elocvente , sper ca in cursul zilei de astazi sa revin cu ceva mai bun (sau terminat acumulatorii la camera foto biggrin.gif )
andrew14_maverick
Salut,

Cand sunt fabricate anvelopele Matador?

Mersi.
crisadatyres
cat vrei pe jante?vreau sa imi iau pt iarna,mi-a ramas cate ceva pe stoc de iarna si vreau sa imi opresc de acum ca nu se stie ce pret o sa fie la iarna
ronin33dan
1. Nu am ajuns la ele ca sunt la un depozit...nu am unde sa le tin la bloc, dar am sa incerc maine sa fac foto cat mai detaliate.
2.Nu as vrea sa vand gentile separat , dar daca vrei fami o oferta pe PM si ma gandesc !!!

Saw...up cu ele !!!
crisadatyres
nu poti sa vinzi o anvelopa care mai merge 2000 km cu 70 ron ,cand o anvelopa noua matador este 110 ron, sau nu am inteles eu,sunt cu tot cu janta 70 ron?
andrew14_maverick
Cred ca omul vrea sa spuna ca e 70 ron cu tot cu janta. Pe mine ma intereseaza doar cele doua anvelope Matador, jante am destule. Asa ca poti sa iei tu jantele si eu cauciucurile. E in regula asa?

Legat de cauciucuri, pot sa ofer 100 ron pe ambele.
crisadatyres
eu sunt de acord si in varianta asta,eu vand cauciucuri noi si nu mie greu sa pun noi pe jante daca sunt ok,sa ne spune preturile.Ps: daca nu e departe de voi,poate ne intalnim la mine la service sa le schimbam,sos chitilei 303,gratuit
ronin33dan
E foarte departe...BRAILA !!!!
crisadatyres
cand imi da alde garcea permisul inapoi poate iesim la o bere ,am rude in lacu sarat si vreau sa le fac o vizita sa le dau invitatiile pt nunta
andrew14_maverick
Sa vad cum pot sa aranjez sa le aduc aici la Bucuresti. O sa ma interesez, poate am vreun cunoscut care sa vina la Braila ori daca nu, lucrez la firma de curierat, sa vad cat m-ar costa toata treaba.
ronin33dan
Asta este tot ce am reusit sa mai fac ...ca si fotografii , sper sa fie satisfacator , dar mai multe nu ma intrebati ca nu stiu.

-- 2 bucati matador ; 1 bucata fireston si 1 bucata effecta(presupun ca sava effecta dar nu am vazut)

-- cu mai multe detalii nu va pot ajuta decat ca pretul este acelasi(sorry), au vost pe masina mea , sunt echilibrate si au gentile dupa cum veti vedea in stare OK.
andrew14_maverick
Salut,

In poze nu se vede data fabricatiei, daca poti sa te uiti si sa-mi zici, te rog.

Mersi.
ronin33dan
Si suuuus cu ele !!!
adrian_gtt
pune te rog un numar de telefon.
ronin33dan
Cele doua matador noi s-au dat .

Mai raman celelalte !!!

0744.140.151
ronin33dan
Ramase numai 2 buc cu tot cu jante otel;

-1 bucata fireston si 1 bucata effecta(presupun ca sava effecta dar nu am vazut)



23 Feb 2009, 23:01:
Ramase numai 2 buc cu tot cu jante otel;

-1 bucata fireston si 1 bucata effecta(presupun ca sava effecta dar nu am vazut)

70 RON /bucata. 165/70/13
ronin33dan
UP!
ronin33dan
VAndut !!! Multumesc, se poate inchide !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.