excl.gif Vand Renault Megane I break, an 2001, noiembrie,
+ km 120.000 reali
+ sunt al doilea proprietar, pe cartea masinii apare: firma de leasing, apoi primul proprietar, dupa ce a achitat-o, si eu
+ am cumparat-o la 90.000 km, in 2006, am folosit-o exclusiv pentru familie, pentru ca un break este ideal pentru familie cu copii mici
+ au fost schimbate pe CASCO, pana sa o cumpar eu, farurile, spoiler fata, aripi fata, in urma unui accident in parcare. (am si farurile vechi, sunt in perfecta stare, au fost schimbate cu altele pentru ca a fost posibila o intelegere intre fostul proprietar si cel de la CASCO, aceeasi problema si pentru spoilerul fata)
+ geamuri electrice fata, oglinzi electrice si incalzite, volan reglabil, 2 air-baguri,
casetofon original de Megane dar schimbat intre timp de mine, servodirectie si servofrana (daca mai trebuia mentionat)
+ schimbat la reprezentanta Renault(de catre mine):
+ distributia la 105.000 km
+ revizia la 105.000 km
+ schimbat la service-ul firmei unde lucrez (o firma de telecomunicatii cu un parc auto de peste 200 masini, asdar service+ul este unul pe masura) la 117.000km (am acte care sa ateste aceste lucrari):
+ amortizoare fata, spate
+ placute frana fata spate
+ discuri fata
+revizia la 117.000 km
+ condensatorul de aer conditionat curatat si instalatia unpluta cu freon
Dezavantaje:

+ cauciucurile trebuiesc schimbate,
+ spoiler spate usor lovit(de mine in parcare intr-un stalpisor)
+ in momentul apasarii franei cand farurile sunt aprinse se aprinde mai slab, si semnalul de avarie de pe partea stanga, electrica merge de minune, aceasta e o problema pe care am observat-o la mai multe auto Renault(logan, clio megane).

Pretul nu este negociabil, altfel as fi cerut 4300 si negociam, deci este pretul final. excl.gif

Pozele sunt ceva mai vechi, daca doreste careva, se pot face poze recente:

[attachmentid=1627499058]
[attachmentid=1627499059]
[attachmentid=1627499060]
[attachmentid=1627499061]