Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Cotiera auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
neajiji
Se vinde una bucata cotiera NOUA nu a fost folosita niciodata, are toate suruburile de fixare fix cum a venit din magazin numai ca fara cutie.
Am inteles ca poate fi montata pe clio symbol un user de pe acest forum avand acelasi model. Las poza sa spuna totul.

Pret: 55ron discutabil in limita bunului simt
alinushy
de unde esti?
neajiji
B & IF
sergiu-iulian
salut..ma intereseaza pe mine cotiera!!nu sunt din bucuresti,trimiti si in tara.o cumpar eu.dj_s3rgiu id meu de messenger.daca intri vorbim acolo sau 0743135458 nr meu de telefon(sergiu) si discutam.mersi
neajiji
Chiar imi pare rau dar nu trimit in tara, sunt prea multe batai de cap si daca se deterioreaza din cauza transportului zici ca am trimis-o stricata.

Anunt in continuare valabil!
sergiu-iulian
dami un numar de telefon te rog.ca sa te sun.nu are ce sa se intample!!am mai lucrat cu posta sau si cu fun curier sau cargus.te rog!o impachetezi intrun carton.o cumpar.
fengshui
O impachetezi frumos intr-o cutie vine fun curier-ul acasa la tine, o ia si o trimite destinatarului. Este simplu de tot.
radiozipp
ofer 40 ron pe ea... atat timp cat ea in targ este 50 ron noua....
neajiji
QUOTE(fengshui @ 9 Feb 2009, 23:31)
O impachetezi frumos intr-o cutie vine fun curier-ul acasa la tine, o ia si o trimite destinatarului. Este simplu de tot.
*


N-o trimit prin curier si pace nu mai incercati sa ma convingeti!
radiozipp ai pm
UP!
K-tlyn
Acelasi model il am si eu pe masina mea Supernova si e destul de ok.
fengshui
QUOTE(neajiji @ 10 Feb 2009, 09:07)
N-o trimit prin curier si pace nu mai incercati sa ma convingeti!

*



Cred ca ne pierdem timpul cu tine!
neajiji
Se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.