Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND], DACIA SUPERNOVA CLIMA 2002 ALBA!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
emilio
Este modelul Clima cu toate optiunile.Are alarma cu senzori volumetrici,inchidere centralizata,eleron,proiectoare,AC.Cauciucuri,placute,bujii si ulei noi,baterie noua,distributie noua la 60kkm,volan reglabil,2 chei,cas original ce nu a vazut vreodata caseta,4boxe.Are acum 74000km reali cu carte de service la zi-a vazut numai ulei sintetic Castrol si Duralube,benzina 99 plus.Vopsea originala si totul functional.Un stop spate un pic ciupit,dar am altul nou la pachet.Tinuta in garaj.Se vinde pentru ca tatalui meu nu i-a mai dat voie doctorul sa conduca din cauze cardiace si nu i s-a mai reinoit permisul la expirare.2500 euro neg 0727364388 sau emilio100ro
tud.
nu are chiar toate optiunile...ii lipsesc jantele de aliaj

frumoasa masina...dar cam scumpa
emilio
A avut si jante,dar le-am pus pe masina mea.Pretul este negociabil si poate un pic mai sus pentru ca masina nu este rulata in trafic de capitala si a fost intretinuta ca la carte.Este o masina second hand la care ai bagi benzina si merge.
emilio
Inca de actualitate la 2400 euro.
emilio
10000 lei noi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.