Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] LOGAN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
KeO
2005 decembrie, ITP valabil, perfecta stare, fara accidente, senzori parcare spate, volan in piele naturala, cotiera, ornamente crom, jante aliaj, faruri angel eyes, stopuri clare, folie geamuri, huse scaune, tavita portbagaj, 82cp, alarma, deschidere portbagaj din telecomanda, tva deductibil, 42.000km, carnet service.
echipare laureat: aer conditionat, geamuri electrice fata, oglinzi electrice si incalzite, inchidere centralizata, proiectoare, servodirectie, radiocasetofon cu 4 boxe, scaun sofer cu reglaj pe inaltime si lombar.
pret 5.700eur negociabil. cine e hotarat si vrea, sa nu ezite sa faca o oferta. tongue.gif

[attachmentid=1627499655][attachmentid=1627499656][attachmentid=1627499657]
KeO
icon_mrgreen.gif

14 Feb 2009, 15:18:
up!
PopaDragos
Nu dai jentile separat? Merg cauciucurile stock pe ele? Ms
KeO
QUOTE(PopaDragos @ 14 Feb 2009, 19:12)
Nu dai jentile separat? Merg cauciucurile stock pe ele? Ms
*


da, sunt cu cauciucurile originale, insa nu le dau separat ca arata masina ca naiba fara ele si cu restul de ornamente. imi pare rau...
KeO
up! cool.gif
KeO
up!
KeO
5.400 ?! negociabili si astia.
hai, ca sta degeaba in fata blocului...
KeO
up!
KeO
up!
KeO
5.000?! e pacat de ea sa stea degeaba...
KeO
up!
laurch
Salut,

Dai cotiera separat? daca da te rog pune macar o poza si un pret.

Multumesc.
KeO
imi pare rau, masina se vinde intreaga, nu se dezmembreaza. ideea nu e sa scot cat mai multi bani vanzand-o bucati, ci sa o dau asa cum e, sa se bucure de ea cineva care chiar si-o doreste. masina merita...deja am inceput sa mai merg cu ea, ca e pacat sa zaca.
laurch
Salut,

Ok, te inteleg, nu-i problema.

Bafta la vanzare.
KeO
mercic
brunetu_100
la schimb o dai ?
KeO
depinde cu ce... una mai veche si cu diferenta, pot lua in calcul.
banii ma intereseaza, ca masini am. dupa cum ai putut vedea din ce am postat, masina nu o folosesc. am mers cateva zile, sa nu se descarce bateria, dar nu e masina cu care merg zilnic.
QUOTE(brunetu_100 @ 15 Mar 2009, 13:52)
la schimb o dai ?
*


costinelu
schimbi cu o solenza clima 2004, 38000 km? masina e intretinuta foarte bine, fara accidente.
KeO
n-as zice nu... baga detalii pe PM. ce, cum cat? biggrin.gif

QUOTE(costinelu @ 17 Mar 2009, 13:35)
schimbi cu o solenza clima 2004, 38000 km? masina e intretinuta foarte bine, fara accidente.
*


KeO
nimic pe PM...inca. smile.gif
up!
KeO
Up!
costinelu
scuze dar nu pot da pm inca.m-am razgandit, nu mai vreau sa schimb masina, nu am bani pentru diferenta.
KeO
QUOTE(costinelu @ 25 Mar 2009, 22:35)
scuze dar nu pot da pm inca.m-am razgandit, nu mai vreau sa schimb masina, nu am bani pentru diferenta.
*


stai linistit...inca mai dorm noaptea.
posa spun un banc? nu e chiar offtopic:
cica in pujcarie, vine comandantu' si anunta: "am sa va dau 2 vesti. una buna, una rea. pe care v-o spun prima?" / toti: "aia buna,aia buna..." / "maine va schimbati kilotzii!" / "uraaaaa... da' aia rea?"/ "intre voi!"
KeO
up!
KeO
up again
KeO
ph34r.gif
alexandrusiri
ai pm. biggrin.gif
KeO
QUOTE(alexandrusiri @ 6 Apr 2009, 11:20)
ai pm. biggrin.gif
*


Am. ai si tu... biggrin.gif
KeO
4500 euri, ultima strigare. valabil numai pt "cash"
tixti
ABS, airbag-uri? nu vazui in anunt. Si parca ar fi mult mai importante decat casetofoane, folii si alte abtibilduri.
KeO
QUOTE(tixti @ 10 Apr 2009, 12:58)
ABS, airbag-uri? nu vazui in anunt. Si parca ar fi mult mai importante decat casetofoane, folii si alte abtibilduri.
*


fara ABS. in rest, are 2 airbaguri, ca orice laureat. ca in 2005 nu imi amintesc sa se fi montat laterale...
KeO
up!
KeO
nu mai vrea nimeni logan?! blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.