Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] diverse pentru Nissan Primera
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
b52izgodlike
Salutare tuturor, sunt nou pe acest forum. Am de vanzare pentru posesorii de Nissan Primera dar mai ales pentru pasionatii care-si doresc un sistem audio performant in masina si anume :

Un set de stalpi modificati din fibra de sticla si imbracati in material textil negru care imita pielea. Acest set de stalpi este de vanzare, accept un schimb cu stalpii standard ai masinii si o diferenta de bani pentru stalpii mei in valoare de 300 RON. In acesti stalpi exista un set de tweetere marca BRAX MATRIX 1.1. Daca se doresc stalpii impreuna cu setul de tweetere pretul de vanzare ajunge la 1750 RON, se poate face schimbul cu stalpii standard si fara tweetere, putandu-se adauga alte tipuri de tweetere etc.

O incinta de subwoofer pentru locul din dreapta fata, incinta creata din fibra de sticla, antifonata cu material STP si pasta BRAX, cu vatelina in interior, aceasta cutie a fost conceputa pentru un subwoofer de 10" si anume Helix P10. Pretul de vanzare pentru acestea doua este de 850 RON, ele se vand insa si separat.

De asemenea am de vanzare o masca de CD / MP3 player, masca masinii fiind modificata special pentru a se putea monta un cd player aftermarket. Din pacate nu se gasesc pentru aceasta masina rame adaptoare si atunci aceasta devine singura solutie. Ma intereseaza un schimb fara nici o diferenta de bani cu o masca standard de la un alt Nissan Primera. Nu sunt in posesia unei poze cu masca insa se poate vedea pe masina, am sa incerc sa ii fac si poza, lucrarea fiind executata cu foarte mult bun gust si aproape neobservandu-se diferenta.

Exista de vanzare si un condensator marca BRAX de 1F, la pretul de vanzare de 450 RON, acest condensator costand nou in jur de 900 RON.

Farurile de asemenea sunt de vanzare, faruri care au suferit o modificare si anume montarea unor cercuri de tip angel eyes, accept un schimb cu un set de faruri normale si diferenta de 100 RON. Revin cat se poate de curand si cu poze la acestea

Capota a suferit si ea o modificare si anume o prelungire din fibra de sticla, masina capatand un aer mult mai agresiv, acest fenomen fiind intitulat in lumea tuning-ului : bad boy look. Accept schimb cu o capota standard si cu o diferenta de 200 RON. Revin si aici cu poze

Jantele sunt si ele de vanzare, este vorba de un set de jante WOLFRACE PRO SPRINT pe 17" cu anvelope 225/45/17, spitele jantele fiind argintii insa pe interior culoarea este un gri inchis ( pentru cei cu culoarea gri pe masina arata demential ) . Pretul de vanzare set JANTE + ANVELOPE vara = 1600 RON
Urmeaza poze in cel mai scurt timp

Date de contact : 0745.02.22.10 / b52izgodlike@yahoo.com
Pentru orice tip de informatii nu ezitati sa ma contactati

L.E : in afara de aceste 2 poze in care se poate vedea capota, farurile cu cercurile in interior si jantele restul nu se pot atasa, imi da o eroare....se poate remedia ?

14 Feb 2009, 13:39:
Au sosit si cateva poze, mai urmeaza si restul smile.gif
b52izgodlike
Up Up Up !!!
b52izgodlike
Inca valabile.... smile.gif
b52izgodlike
Sus cu ele
b52izgodlike
Suuuuuuuuus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.