Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ford Sierra sedan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fordpower
Vand Ford Sierra sedan din 1988, motor 1,6 carburatie (weber 28/30 cu soc automat - electric).
-trapa manuala (2 pozitii)
-scaun sofer reglabil pe inaltime
-tetiere reglabile pe 2 directii
-centuri reglabile pe inaltime
-alarma+inchidere centralizata
Masina este stare foarte buna de functionare....nu bate, nu troncane (bucsaraia originala) are amortizoare spate noi, fete de usi model 1992, stopuri negre, semnale albe, saboti+cilindri frane noi. Jante de tabla pe 14 cu cauciucuri foarte bune (Fulda Carat 185/65)
Pret 1350 E
fordpower
Anunt inca valabil.
fordpower
Upppp...inca valabil
fordpower
Nimeni interesat ?
addex
salut
in legatura cu masina iti pot oferi 2.600 lei .nu vreau sa te simti jignit de oferta,sau sa crezi ca postez fiindca nu am ce face !!! Dar deocamdata nu stau asa de bine cu banii in situatia actuala.Acum ramane la latitudinea ta.PS : caut o masinuta mai ieftina pt.naveta.Oricum bafta multa.

1 Mar 2009, 14:20:
sau te rog sa-mi spui un PRET FINAL al masinii
fordpower
1300 E inseamna undeva la 50 de mil....de la 50 de mil pana la 26....e cale lunga.
Ce rost are sa iti mai spun un ultim pret.....
Cu banii aia (26 mil) iti poti lua o dacie ...
Bafta
qwertyro
Are tractiune fata sau spate? Cati km are?
Fratzica
propulsie spate. Iar masina e ca un tanc, am avut si eu una. Practic indestructibila iar daca totusi se strica ceva, se repara f usor. Spor la vanzare
fordpower
Tractiune spate...km nu cred ca sunt importanti (pt ca nici eu nu stiu cat are exact....cert este ca masina arata foarte bine si nu cred ca are multi km pt ca motorul si multe alte componente ale masinii nu au suferit reparatii),,,oricum are sub 200.000 km.
Mersi frumos "fratzica".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.