Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] motor 1.7 benz de renault 11 140 de euro
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
disponibilu
motor 1.7 sau 1.8 nu stiu sigur este de pe un renault 11 cu tot cu chiuloasa motorul complet cu carburator pe el galeria de evacuare si un catalizator + un alternator pre 140 de euro 0768732478 0723183204
liviu05
ceva poze se poate?
disponibilu
deocamdta nu am aparatul acasa dar daca vrei sa il vezi si estei din bucuresti motorul este in rahova antiaeriana si poti veni sa il vezi

17 Feb 2009, 18:47:
poza este facuta noapte motorul este cel de sub vata de sticla cea cu folie de aluminiu

17 Feb 2009, 18:48:
se da si galeria de evacuare + urmatorul segment de toba cu catalizator
disponibilu
up negociabil
liviu05
SDupa stiinta ta, este functiuonal?
disponibilu
da foarte functional motourl nu a stat in ploaie de cant l-am dar jos de pe masina a stat numai la caldurica si departe de ploaie zapada etc

23 Feb 2009, 22:57:
up motor functional si ok 120 euro
disponibilu
up
disponibilu
up
disponibilu
up
disponibilu
pret sa scap de el ca ocupa loc 100 euro carburatorul este dublucorp si pleaca cu ambreiaj bun alternator carburator evacuare plus catalizator fise bujii delcou cemai tot mai putin cutie si electromotor
disponibilu
up
miliady
nu vinzi suportul de motor separat?

asa trebuie sa arate
user posted image

fa-mi un pret pentru suport si alternator. merci
disponibilu
sal motorul nu se dezcompleteaza ca nu vreau sa raman cu el sa il dau pe piese ca am multe pe cap asa ca se da la 100 euro tot
gcalin
sal. potriveste pe dacia berlina 1410? si cat comsuma si cam cati caluti are?
disponibilu
da culmea pentru asta l-am si luat initial pentru dacia dar am inceput alt priect si acum ocupa loc motorul cade perfect pe dacie daca nu crezi intereseazate la cineva care cunoaste si are cam 90 de cai cade si cutia de dacie pe el numai ca tre sa faci o mica combinatie la electromotor in rest nu prea iti mai trebuiesc multe ca restul le are motorul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.