Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Topic inchis foarte rapid
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
cristian23
Salutare. Avand in vedere ca sunt destul de nou pe acest forum nu inteleg o chestie. Am deschis un nou topic referitor la o problema legata de masina. Dupa ce mi s-au dat vreo 2 raspunsuri, topicul s-a inchis fara nici o avertizare ( adik iun doar 10 min). Eu vroiam sa dau un reply la cele raspunsuri...dar se pare ca nu am mai apucat.

Nu stiu daca voua vi se pare normal asa ceva, eu speram ca daca s-ar inchide ..macar sa se faca acest lucru dupa macar o zi. Aveti idee...pot sa il redeschid eu?...sau tre sa deschid unul nou. Multumesc anticipat.
logan1.5dci
Apasa, in acel topic inchis, pe butonul REPORT si roaga pe cineva (in scris)sa iti spuna de ce l-a inchis(daca tu nu banuiesti) si roaga sa ti-l deschida (este posibil sa nu se intample asa, dar cel putin ai sa stii de ce ti s-a inchis. Spor.)
Solon
Probabil era vreun concurs: Inchis topic-viteza! smile.gif
Serje
Pai ai primit raspuns la problema ta, de ce sa mai fie deschis? Daca mai era ceva de discutat ramanea deschis.
cj98czh
Citeste regulamentul si o sa te lamuresti singur.
IRONICK
Mama ei de tehnologie nasa. Ai obtinut raspuns la intrebari, ce mai vrei?
bucatzel
Hint:
Al doilea raspuns era al unui moderator, care a raspuns calm, complet si la obiect, dupa care, mai mult ca sigur a inchis topic-ul, pentru ca orice discutie ulterioara era inutila.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.