Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1310 2003
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dinca_marian
Pret: 90mil 9000ron usor negociabil
An Fabricatie: 2003 Carburant: Benzina
Rulaj: 45,000 km Capacitate: 1,400 cmc Putere: 46 KW
Locatie:BUCURESTI Inmatriculata RO
Dotari:
EURO 2; CUTIE MANUALA 5+1; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;
IMOBILIZATOR, RADIO-CD, GEAMURI IONIZATE AUTORIZATIE RAR, ITP VALABIL 03.2010, UNIC PROPRIETAR, CARTE SERVICE
0726360127

dinca_marian
up
dinca_marian
up 8999 RON negociabil
and_rei
frumoasa masina din fata da pune si tu mai multe poze de exemplu din lateral sa vedem jantele .bafta !
dinca_marian
am atasat pozele cerute

21 Feb 2009, 14:43:
up
valyd11
am un prieten care abia abia a vandut o dacie din 2004 cu 1200 euro...pe criza asta e cam nasol....si yo am o dacie la fel de ingrijita ca a ta, am bagat multi bani in ea, si cand am vazut preturile cu care se vinde o dacie am zis ca o pastrez pana la casare smile.gif
Apropo, nu vinzi jentile separat?
dinca_marian
nu stiu de ce sa grabit sa o dea la banii aia, probabil il frigea rau si a primit o oferta de la vreun samsar, am avut ieri oferta de 7000 ron dar nu am dato sa vedem mai astept inca un pret mai rezonabil, iar referitor la jante prefer sa o dau asa cum e acu are alt aspect desi vad ca nu prea se uita lumea ca nu e chiar cheala si nu pune pret pe ce mai are ...
aditã
a fost lovita rau? sleep.gif
dinca_marian
nu, nu a fost lovita rau, cine este interesat poate stabili o intalnire sa vada masina asa cum este in prezent, la masina ce a fost indoit in speta dea lungul timpului 2 aripi stanga dreapta sau inlocuit cu piese noi si revopsite, ce atrage acum atentia si sperie pe toata lumea este aripa dreapta care era un pic infundata langa far si a fost revopsita prin toamna de tata la cineva care a facut o treaba de mantuiala... cam asta e... pentru alte detalii oricand cu placere
dinca_marian
uo 8900 ron negociabil
bylexus
greu greu s-o dai.... cu 5000 RON poate trece...
doctoru1980
Este un pret mare pentru criza asta. Am vazut Logan din 2006 la 3200 si nu se da, starea lui era foarte buna prin urmare nu cred ca poti sa iei o asemenea suma pe masina cu toate ca arata foarte bine.
dinca_marian
In atentia tuturor celor care nu sunt interesati sa cumpere, va rog nu va mai dati cu parerea in legatura cu preturile de pe piata , si nu mai postati afirmatii gratuite in acest topic.
Va multumesc !

Extras regulament Bursa :
5. Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" etc.

Poate vor lua moderatorii masuri de curatare a topicului.
dinca_marian
up

26 Feb 2009, 12:04:
up


27 Feb 2009, 12:04:
up
dinca_marian
up
liviu05
usa fata dreapta are o alta nuanta decat masina!a avut "evenimente"?
dinca_marian
citeste cateva posturi mai sus, merci
dinca_marian
up
dinca_marian
up ...........
mariusdum2
pentru ca a fost lovita cam 5000-5500 max c zici?
dinca_marian
nu, multumesc de oferta
dinca_marian
up
dinca_marian
up
dinca_marian
up
dinca_marian
up
dinca_marian
up
dinca_marian
up

15 Mar 2009, 09:30:
up
dinca_marian
8000 ron pret fix
dinca_marian
up
dinca_marian
up
dinca_marian
7900lei pret fix
doctoru1980
QUOTE(dinca_marian @ 26 Mar 2009, 15:14)
7900lei pret fix
*



Salut. Ofer 5000 de lei.
dinca_marian
up 7900 lei
usernames
ofer 1200 euro pret FIX
dinca_marian
up 7900 lei
doctoru1980
QUOTE(dinca_marian @ 30 Mar 2009, 11:45)
up 7900 lei
*



Imi place de tine ca esti perseverent. Din pacate valoarea daciilor a scazut foarte mult (ci nu numai a daciilor a masinilor in general din cauza ca traversam aceasta perioada de criza). Chiar daca masina ta arata foarte bine sunt absolut sigur ca nu vei reusi sa o dai la banii astia. Nu te supara pe mine este doar o observatie obiectiva zic eu.
dinca_marian
este treaba mea la ce pret o voi vinde, si cand se va intampla asta
apreciez oferta ta nu am considerato de niciunfel, decat pozitiv ca asa e in piata cerere si oferta , insa in ceea ce priveste decizia pretului imi apartine si parca scria in regulament ceva despre aceste remarci in legatura cu pretul din anunturi ...
merci ! bafta sper sa iti gasesti masina dorita la banii de care dispui
dinca_marian
up
dinca_marian
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.