Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Peugeot 406 HDI - Super Pret - NEGOCIABIL
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
saw
De vanzare Peugeot 406 2.0 hdi 90cp, 153.000km, negru metalizat, fabricat 11.2001.

Dotari:

Cutie manuala 5+1, 4 geamuri electrice, ABS, 6 air bag, oglinzi electrice incalzite heliomate, servodirectie, climatronic, computer bord, proiectoare, inchidere centralizata cu telecomanda, cd-player Clarion 6 boxe si comenzi pe volan, car kit Nokia, senzor lumina, senzor ploaie, tapiserie plus, insertii mahon.

Singurele lucruri care se pot reprosa la ea sunt urmatoarele:

1 - La cheia cu telecomanda a masinii ii lipseste cauciucul de la butonul de inchidere dar am improvizat ceva care sa mearga, este deschis si un topic pe tema asta.
2 - Capota masinii necesita revopsire sau relacuire mai bine zis deoarece am avut un material publicitar pe capota iar cand l-am dat jos s-a luat si cu o parte din lac pe mici portiuni.

In functie de aceste inconviniente pretul este discutabil, astept ofertele voastre, nu ma intereseaza schimburi decat banii.

Eu sunt unicul proprietar al masinii!!!

La 140.00 de km au fost schimbate: amortizoare fata+spate, discuri fata, placute fata+spate, bielete fata, curea accesorii.

Pret : 5.200 E Negociabil, FARA VARIANTE.

Zilele astea o sa revin cu o foto prim plan cu capota si locurile unde s-a luat lacul.

Pt mai multe detalii folositi forumul sau la 0723.890.135
saw
Valabil!!!
saw
Pret negociabil serios!
sweetboy89
de unde esti? mai pui acele poze cu capota?
saw
Din Bucuresti sunt numai ca zilele astea sunt la munte si sunt cu renoul si nu am cum sa pun poze.

Ma intorc joi iar atunci le voi posta.

Oricum deja am vb pt o revopsire a capotei programata la sfarsitul saptamanii.

Daca esti din bucuresti si esti interesat de ea, ne putem vedea vineri.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.