Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] set bandouri solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
jacckk
Vand set bandouri solenza ( 4mari+2mici).sunt impecabile fara zgarieturi.
jacckk
up
puiu82
Lasa un nr de tel sau un id de mess.
De unde esti?
sergiu-iulian
de unde esti?in tara trimiti bandourile?care este ultimul pret.cum zice si @puiu82 daca folosesti messengeru pune id tau sa discutam.mersi
neroo
salutare !

daca se potrivesc si pe super nova rapsodie sunt interesat
jacckk
sunt din Alexandria (TR), nu cred ca se potrivesc pe supernova(chiar nu am incercat,o sa probez pe sn la un prieten),stiu k la supernova sunt mult mai mici wink.gif
DA trimit si in tara prin curierat rapid(transportul il suporta cumparatorul ) wink.gif
jacckk
up
Valy90
sunt noi? poti pune poze cu ele?
jacckk
poze daca vrei tre sa le fac...sunt date jos de pe o solenza (deci nu sunt noi ), dar nu au zgarieturi si sunt impecabile...
vlad.doru
QUOTE(jacckk @ 22 Feb 2009, 21:14)
poze daca vrei tre sa le fac...sunt date jos de pe o solenza (deci nu sunt noi ), dar nu au zgarieturi si sunt impecabile...
*


nu vreau sa-ti stric vanzarea dar la banii astia gasesti noi cu tot cu banda dublu adeziva
spor la vanzare!
sergiu-iulian
care ar fi ultimu pret?deci nu sunt noi? mellow.gif pe la 50 60 lei le lasi??
jacckk
nush daca se gasesc noi la banii astia ....la mine in orash sunt 210 ron noi....va pot da pretul pe bucata cat sunt noi si apoi o sa vedeti...eu zic k e un pret bun...ultimul pret 1 mil. poate sa confirme un utilizator de aici de pe forum k el si le-a luat noi;)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.