Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Motocicleta viteza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
florinbuhus
Vand moto Suzuki Gsxr 600.

SUZUKI Gsxr
Anul fabricatiei: 1998
Pret: 2700 Euro
Locatie: Ploiesti
Km: 21900
Capacitate: 600 cmc
Putere: 110 CP
buna, inmatriculata

Stare foarte buna fara zgarieturi, impecabila. Are crashpad-uri, toba titan G&G, ulei + filtru schimbate acum o luna. Adusa in august din Italia, are aproximativ 500 Km in tara!

Se mai adauga si o toba stock si capac monopost + geaca moto+cizme+protectii genunchi+ casca AGV

Se mai adauga o pereche de manusi aproape noi au costat 250 ron la Paula + 2 semnalizari spate stock
florinbuhus
Motocicleta este inmatriculata.
florinbuhus
UP icon_mrgreen.gif

26 Feb 2009, 13:22:
Itp valabil iulie 2010 .

Pretul este negociabil!!!!

27 Feb 2009, 11:50:
rolleyes.gif
cristifak
Sal ,

Te intereseaza o preluare de leasing fara nici un fel de diferenta ?

http://www2.autovit.ro/vsdetalii8.php?IDM=...26offset%253D15

Ms.

Bafta la vanzare

florinbuhus
Multumesc pentru oferta dar am nevoie de bani pentru avansul la un apartament.
florinbuhus
UP
florinbuhus
UP
costinelu
salut. am inteles ca mai ai o toba de rezerva. ma intereseaza daca vrei sa o vinzi . eu am acelasi model de suzuki si toba mea e sparta. daca te intereseaza sa o vinzi, si e in stare buna cat ai vrea pe ea?
florinbuhus
Toba care o am este cea originala Suzuki de care nu vreau sa ma despart pentru ca in cazul unui control RAR trebuie sa o pun in locul acesteia care e foarte zgomotoasa biggrin.gif
florinbuhus
up
florinbuhus
up
florinbuhus
up
florinbuhus
up
florinbuhus
up
boogie
ai un up! de la mine... nu am carnet cat A ca sa mor de nu il luam ca arata bine
Roberto$
un ultim pret te rog asa pentru criza asta .....
florinbuhus
QUOTE(Roberto$ @ 8 Apr 2009, 23:17)
un ultim pret te rog asa pentru criza asta .....
*



Ti-am trimis PM
florinbuhus
QUOTE(boogie @ 8 Apr 2009, 13:27)
ai un up! de la mine... nu am carnet cat A ca sa mor de nu il luam ca arata bine
*



Merci pentru UP boogie cheers.gif
florinbuhus
UP
micleadragoscostin
si mie imi plac motociletele foarte mult! Am si categoria A, dar eu nu am bani sa cumpar sad.gif (am 19ani) si tata a zis ca nu mai imi ia sad.gif (am avut la 16 ani CBR125R)

Dar as vrea sa stiu si eu pretul! pentru ca incerc sa imi strang bani sa imi iau eu motocicleta! Si imi place si asta, cu toate ca prefer Honda 600RR biggrin.gif

Oricum, frumoasa motocicleta! Nu stiu cum merge, ca nu am mers decat cu Suzuki GSXR 1000 biggrin.gif Si m-a cam speriat! ca a fost prima data cand m-am urcat pe motocicleta mai mare de 125 biggrin.gif

Multumesc!
florinbuhus
UP
florinbuhus
Update pret
Cu echipament

2599

Fara echipament

2399


charge.gif

florinbuhus
up
florinbuhus
up

28 Apr 2009, 12:08:
UP
florinbuhus
Vandut

Topic Inchis
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.