Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Planetara dreapta (lunga) Laguna 2 face-lift
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
audiofilu'
Am o planetara pe care am schimbat-o din simplul fapt ca avea un por burduful de la roata si s-a scurs ceva vaselina.
Cum urma sa fac un drum in strainatate am considerat ca e mai ok sa schimb planetara.
Am intrebat in citeva locuri daca se gaseste acest reper separat si unii spun ca da,altii spun ca nu.Eu nu stau sa caut mai ales ca acum am alta noua pusa.
Daca e cineva care are timp sa caute si are nevoie de planetara (sau ii convine sa ii cirpeasca burduful cu cine stie ce solutii) eu sint dispus sa o dau.Habar nu am de pretul uneia noi acum (eu am dat pe ea parca 1600 lei) insa o sa pun un pret acum,ca sint obligat de regulament.Nu promit ca va ramine acesta,posibil sa stabilesc in final unul mai mare.
800 lei,habar nu am cum este,spuneti-va parerea,cei interesati.
Provine de pe 2.0T
audiofilu'
Chiar nu stiu ce e de facut in situatii de genul asta;daca e cineva care se pricepe sau care are nevoie...Nici pretul nu e fix,astept oferte,eu nu mai am ce face cu ea.
audiofilu'
Nu ma ajuta nimeni?
audiofilu'
Am inteles ca un burduf ar fi cca 200 lei dar nu sint sigur ca se potriveste.Oricum,ca reper original nu cred ca se gaseste separat.
Ce fac cu ea,o arunc sau sint sanse sa o dau cuiva a caruia e distrusa?
audiofilu'
600 lei?Nu stiu unde sa intreb...
audiofilu'
UP,habar nu am ce sa fac cu ea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.