Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 2 Boxe
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
KoStY125
Vand 2 boxe peiying PY-1686H.
Pret 50 ron. Tel: 0748067619
KoStY125
up
KoStY125
up,40 ron


24 Feb 2009, 09:18:
@ronin33dan am doar 24 de posturi si nu pot da pm deocamdata biggrin.gif nu stiu cati watti rms au boxele , scrie 100 w pe fiecare iar ca dimensiune sunt de 13"
SINOK
m-ar interesa daca sunt de 13 ,dar sunt din petrosani ?
cum facem

24 Feb 2009, 12:04:
tu?
KoStY125
eu sunt din brasov, daca vrei le pot trimite prin posta sau prin curier, da'mi un nr de telefon daca esti hotarat ca sa vorbim.
SINOK
0723924932
KoStY125
asta e poza din lateral... are cam 5-6 cm pe lateral...nush ce sa zic, la mine la DSN nu incap pe usi dar cine stie poate pe laguna 2 poate,poate biggrin.gif
KoStY125
up...
KoStY125
UP
sebastianu
ma intereseaza si pe mine.is din oradea. ma intereseaza.. au grilaj ? astept un PM eventual cu un nr de tel. si discutam si cu pretul... chiar ma intereseaza.ms
am vazut numarul ... scuze..
KoStY125
up, am si grilajele la ele
sebastianu
ai primit PM u meu ? te sun luni ca sa nu te deranjez Duminica
KoStY125
Nu , nu am primit nici un PM , m'am asteptat sa ma suni smile.gif am crezut ca nu te mai intereseaza . biggrin.gif
sebastianu
eu am incercat sa te sun azi, cel putin de 3 ori...ai si casuta. imi pare rau ....
KoStY125
Da stiu, imi cer scuze , mi s'a descarcat telefonul si am fost plecat mai toata ziua...in legatura cu boxele s'au vandut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.