Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante Brock B2 15" 7J 4x100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bogyciu
Vand jante Brock B2 15" 7J 4x100, pret fix 9mil, sau 11 mil in combinatie cu gume 195/45/15, un Dunlop in stare perfecta si 3 Fulda acceptabile. Jantele au 3 belituri mici de bordura, nu suduri, nu indreptari, nu bat! Pt cei interesati YM bogyciu

radiozipp
schimb cu unele de solenza? ce diferenta mai vrei? sunt pe 14 cele stela.. cu gume sava 185 60 14
Bogyciu
Din pacate nu, caut ceva pe 14, model mai Race, cu gume 185/55/14 macar 2 in stare buna.
Bogyciu
Up up, jante bune la pret bun. Am poze cu fiecare in parte, interior/exterior dar sunt mari si nu le pot urca aici... Pt cei interesati vi le dau pe Messenger, ID: bogyciu . Multa bafta tuturor!
Bogyciu
Up............
Bogyciu
Up! Schimb cu jante de Logan, cele de prestige, cu multe spitze, sau cu jante de Clio Symbol, pe 14, acestea mai exact... http://www.ocazionale.ro/adpics/485ebff90d...49af0cdf9ae.gif Pe 15 schimb doar jantele, pe 14 schimb cu tot cu gume(de preferat 185/55/14, dar merg si 185/60)... Am poze cu fiecare janta in parte, cine e interesat YM bogyciu
Bogyciu
Up! 9 mil fara gume, 10 cu gume... Oferta sapt asta, platesc transportul oriunde daca e cineva interesat de ele... Prin curier, livrare a doua zi... wink.gif
Bogyciu
Up, inca valabil oferta cu livrare gratuita oriunde in tara. Posibilitate de verificare a pachetului inainde de ridicare (nu am nimic de ascuns, jantele sunt in stare f buna)! excl.gif
Bogyciu
Inca de vanzare.... In pret intra si 2 seturi de inele de centrare... UP!
x_men_clio
mah un schimb mere???dami un pm daca vrei si vin eu pana acolo sa facem schimbul si vedem ce si cum
Bogyciu
Din pacate nu... Momentan vreau doar bani sau schimb cu 14, model mai deosebit... unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.