Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: nu pot sa trimit mesaje
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
oreste0983
din pacate pot doar sa primesc mesaje si daca vreau sa raspund imi da eroare sau ceva de genu.
cum se poate rezolva?
Duyu
Citeste regulamentul. Cand vei avea peste 25 de postari vei putea folosi mesageria privata. wink.gif
oreste0983
multumesc, cred ca am sarit peste blush.gif
adip
Ar fi totusi bine daca un moderator ar face un topic sticky, cu subiect de genul "CITESTE AICI INAINTE DE A PUNE ORICE FEL DE INTREBARI!!!", in care, fie sa descrie in stil FAQ cele mai comune probleme aparute si modalitatea lor de rezolvare, fie sa faca referire la CITIREA REGULAMENTULUI INAINTE DE A REPETA INTR-UNA ACELEASI INTREBARI TAMPITE!
Mai oameni buni, deci fara misto acum: sa zicem ca nu cititi regulamentul, va doare la cascheta de el, dar macar aveti frate bunul simt si frunzariti cateva pagini pe sectiunea de probleme, poate problema pe care voi vreti s-o ridicati a fost deja discutata. In cazul celei de fata, a fost RAS-DISCUTATA!
Pe bune, e totala nesimtire sa veniti cu aceeasi intrebare iar si iar si iar, fara macar a avea bunul simt de a incerca o minima cautare. Poate ca un FAQ lipicios ar rezolva problema asta, in special daca ar fi dublat si de amenintarea unui avertisment de 20-30%
oreste0983
si totusi uitandu-ma prin mesagerie am vazut ca am un mesaj pe care am putut sa il trimit acum ceva vreme
DragosP
Probabil, da' între timp s-a modificat schimbarea și afectează și userii înregistrați anterior.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.