Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] colant,colantez
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
silvano
smile.gif Vand folie imitatie carbon pentru capota,cupola,stalpi la portiere,oglinzi,decor interior.
Folie carbon 3M:
Caracteristici:

* Folia nu isi modifica dimensiunea in timp, nu se strange/ increteste
* Poate fi aplicata pe foarte multe tipuri de suprafete rigide, inclusiv suprafete tridimensionale prin procedeul de “termoformare”
* Aspect estetic placut
* Usor de aplicat: tehnologia ComplyTM permite eliminarea completa a bulelor de aer, datorita canalelor din micro-adeziv
* Ofera posibilitatea de repozitionare

* Rezistenta la razele UV
* Durabilitate:5 ani pentru aplicatiile decorative de exterior
* Este rezistenta la zgarieturi, diferite substante chimice (solventi, detergenti) si tratata impotriva incendiului
* Adezivul nu afecteaza vopseaua masinii
* Usor de intretinut si de curatat.

Informatii importante pentru aplicare:

* Folia se aplica pe suprafete curate si netede
* Temperatura de aplicare 16˚C - 28˚C (mediu ambiant si suprafata pe care se aplica)
* Recomandam un timp de repaus al masinii, 24h – 48h pentru a fi ferita de factori externi (diferente de temperatura, umiditate).

Folia e din import de calitate superioara special pentru colantari:
Preturi Folie :CAPOTA 120 RON-190RON functie de dimensiuni
CUPOLA aprox:190 ron
**Stalpi 40 RON(logan,solenza...etc)
Preturi colantari: variaza in functie de complexitatea lucrarii,de exemplu consola centrala logan(lucrarea dureaza 2 ore) costa 40 ron...
Vindem deasemenea si autocolant mat sau lucios cu garantie 5 ani pentru colantari auto..preturi rezonabile de exemplu autocolant negru mat pentru capota solenza la 70 ron. smile.gif Folositi forumul pentru detalii:
am atasat cateva poze smile.gif
Banu1974
ai pm.
silvano
smile.gif valabil...banu ai PM

1 Mar 2009, 12:01:
smile.gif mai facem reduceri pt membri,nu e nimic batut in cuie... smile.gif
stanyc2003
si pt cei din Bucuresti poti face colantari? vad ca esti din Bacau...
silvano
sad.gif din pacate pentru cei din bucuresti mai greu[adica pot face doar elemente mici (de interior mai mult] care se pot trimite prin curier...cu altceva nu va pot ajuta...si va pot trimite folia de care aveti nevoie prin posta la un pret rezonabil(cred ca mai rezonabil ca prin bucuresti biggrin.gif )si puteti colanta chiar voi ce doriti,ca oricum nu am sa va trimit folie fix,va trimit sa aveti si de unde gresi.De colantat cu imitatie de carbon nu e greu folia e foarte receptiva si nu va trebuie decat un feon si putina rabdare.

1 Mar 2009, 17:43:
smile.gif pentru george am sa postez o imagine cu folia pt cielo lui
valeriu ciprian
Folia pentru o consola centrala (cea cu butoanele de geamuri,avarie etc) ce pret are?
Doar folia.Cu preluare din Bacau?
Merci.
silvano
pentru logan?40 ron....daca esti din bacau,daca nu trimit prin posta.
valeriu ciprian
40 ron daca o montezi tu nu?
Folia separat cat costa?
Pentru Logan da.
Vad in poze ca folia pentru stalpi difera fata de poza unde ai fotografiat autocolantul de aproape(poza 3 dreapta jos).
Preluarea din Bacau.
silvano
smile.gif folia pt consola la logan e 40 ron...o sa ma intrebi de ce?pentru ca iti dau o folie de 50 cm cu 60 cm(50x60)...ca sa iti ajunga ...eu nu stric folia cand lipesc deci ies mai bine...si tu iesi in avantaj ca iti mai ramane folie si pentru altceva...In poze e aceiasi folie peste tot..diferenta e de la lumina zilei.
Daca pretul e "piperat"gasesti in targ la bacau folie typeR(calitate slaba)150x140 la 190 ron.
valeriu ciprian
QUOTE(silvano @ 28 Feb 2009, 09:10)

Preturi colantari:  variaza in functie de complexitatea lucrarii,de exemplu consola centrala logan(lucrarea dureaza 2 ore) costa 40 ron...

*


Am inteles...dar in primul tau post scriai ca 40 ron costa consola centrala colantata la care lucrezi 2 ore.
Eu vreau doar folia fara manopera.
silvano
smile.gif valabil...doar la comanda...tot stocul a fost vandut colegului dealer de pe forum...de acum doar la comanda in 48 de ore sad.gif pentru ca e criza si stau mult cu stoc.
valeriu ciprian
Nu prea am inteles...cui s-a vandut stocul?Cu cine iau legatura?Merci.
adrian2310
Salut

Stalpul din poza este colantat de tine?

11 Mar 2009, 23:28:
Salut

Stalpii din poze sunt facuti de tine?
iulian_liviu
sylvano da-mi si mie un nr de tel, vreau sa pun si eu folie pe stalpul masinii mele.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.