Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Martisor
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
ag02cws
Acum ceva timp, imi spunea o amica cum ca martisoarele s-ar fi demodat 173.gif

Drept pentru care va intreb voi ce le luati partenerelor voastre de 1 Martie?
argon
o lae happy.gif
bz_26_zzz
eu i-am luat un nimic icon_mrgreen.gif asta e la moda acum
ZTV
flori de primavara
kog
io n-am! biggrin.gif
dariusz
io fac ca de obicei ! imi pun snur pe p... ! biggrin.gif
bz_26_zzz
idem cool.gif
dariusz
QUOTE(dariusz @ 28 Feb 2009, 16:22)
io fac ca de obicei ! imi pun snur pe p... ! biggrin.gif
*




QUOTE(bz_26_zzz @ 28 Feb 2009, 16:25)
idem  cool.gif
*




pai da ce pacatele mele sa ii ieu ? ca are mai multe decit poate duce. nu de mult si-a pus unghii false ( impotriva rugamintilor mele de a nu le pune ) cu modica suma de 130 de lei . si io sa ii mai iau cadouri ? gun3.gif gun3.gif ia draga ! 7.62 - ia , ca am doua incarcatoare pline plinute . made in ciorogirla
Bulldog
E criza. Rup niste buruieni frumoase de pe marginea drumului.
CriSTI68
filtru de aer la ford laugh.gif
dariusz
QUOTE(CriSTI68 @ 28 Feb 2009, 16:38)
filtru de aer la ford laugh.gif
*



biggrin.gif noroc ca nu mai trebuie sa ii iau baterii la vibrator . ca l-am legat direct la un incarcator de telefon.
CriSTI68
altii au trecut pe acumulatori long life biggrin.gif
liviu2004
QUOTE(ag02cws @ 28 Feb 2009, 14:48)
voi ce le luati partenerelor voastre de 1 Martie?
*



Eu ii iau banii din cont, de la RBS.
C@talin
a dracu 1 martie il urasc 243.gif asa o laee merita toate wub.gif
dariusz
QUOTE(C@talin @ 28 Feb 2009, 16:57)
a dracu 1 martie il urasc 243.gif
*



da .... , Sf. Valentin , iti place?
CriSTI68
este in calendar ?
C@talin
mie numi plac sarbatorile astea biggrin.gif doar alea cand da u u de baut imi place 04.gif
brigada_diverse
ghiocei& nothing else
Jack Daniel's
Martisorul ala clasic, cu snurulet alb/rosu ce are? blink.gif 5000lei vechi. wink.gif
C@talin
deja fetele sau ajuns icon_mrgreen.gif vor o cheie de wv sau q7 legata de panghica alb rosie ,da unele se multumesc si cu o cratita ce naiba icon_mrgreen.gif
Victoras2001
QUOTE(ag02cws @ 28 Feb 2009, 14:48)
Acum ceva timp, imi spunea o amica cum ca martisoarele s-ar fi demodat  173.gif 

Drept pentru care va intreb voi ce le luati partenerelor voastre de 1 Martie?
*


VIATA!

LE. Cataline, de ce trebuie legata cheia aia? radmasa.gif
Jack Daniel's
Aia cu cratita a fost geniala. radmasa.gif
Banu1974
Eu fug de-acasa!!se pare ca toti ne dam mari,si maine.... fleur.gif god_hand.gif
bendix
Eu am dat deja un martisor si un bulb de floare wub.gif

Desi, nu stiu daca sunt persoane feminine pe aici, eu totusi urez tuturor reprezentantelor sexului frumos, "La multi ani !" in prag de primavara si sa (ne) zambeasca mai des ! smile.gif
ady85btz
femeile din anii '80 asteptau cu nerabdare un martisor,cele din prezent asteapta un oboi naughty.gif
giany911
Fara misto, eu i-am luat merdenele.
C@talin
vad ca nu mai e nimeni,deci a-ti fugit toti deacasa 243.gif
Psyche
unii stau si se roaga sa nu isi aminteasca fata in ce data suntem radmasa.gif
sincer sa fiu, la noi fetelor le luam ceva doar de 8 martie. dar asta numai celor care ne-au pus martisor de 1. asa e de cand eram copil si veneam cu 20 de ciocolate la scoala pe 8.
mai nou, fetele le mai iau ceva simbolic baietilor pe 1, ca li se intoarce pe 8 smile.gif
CriSTI68
nu "e" bani laugh.gif "e" criza financiara, ne-am scos laugh.gif
Miria
Naspa daca luati baterii pt vibratoare pt prietenele voastre.E chiar f naspa daca s-a ajuns ca o femeie cu barbat sa foloseasca vibratorul.Eu i-am luat noii mele gagici un parfum Sephora o cutie mare de bombone Cote'd ador si la colegele mele de la servici in numar de 12 cate o ciocolata Milka.
bylexus
La prietena, martisor, iar la mama un buchet de ghiocei.
Iulikk
O brosa din real la vreo 15 lei biggrin.gif si un buchet de flocirici.
ceribros
QUOTE(dariusz @ 28 Feb 2009, 15:35)
pai da ce pacatele mele sa ii ieu ? ca are mai multe decit poate duce. nu de mult si-a pus unghii false ( impotriva rugamintilor mele de a nu le pune ) cu modica suma de 130 de lei . si io sa ii mai iau cadouri ? gun3.gif  gun3.gif  ia  draga ! 7.62  - ia , ca am doua incarcatoare pline plinute . made in ciorogirla
*


radmasa.gif da tu stiai ca ala trebuie intretinute si 1 data pe luna mai dai 50-70 lei pentru intetinere. E ca la masina, revizia de 1 an din pacate este lunar si e la fel de scumpa. Eu am reusit sa o fac sa se razgandeasca in privinta ghearelor false biggrin.gif (deocamdata).
De martisor am luat flori (zambile) si de 8 cred ca o sa fie idem(probabil trandafiri).
Ov
un martisor
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.