Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 2 cd playere Sony
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bolidu
Primul este Sony CDX-gt414U adica asta http://www.booster.ro/car-sound/cd-mp3-pla...gt414u-392.html. A fost la mine pe masina cam 1 an. Are 2 iesiri pt subwofer cu control separat al volumului din meniu, alte 2 iesiri neamplificate pentru boxele spate, iluminare verde sau rosu selentabila din meniu, intrare AUX, intrare USB, citeste mp3, wma, acc, atrac si multe altele, are si telecomanda, se poate adapta magazie de cd-uri. Se prezinta ca aspect de nota 8 din 10 iar ca functionare 10 din 10. Pachetul complet cum a venit din magazin inclusiv actele pe numele meu.

Pret: 300 ron neg

Al doilea este un Sony CDX-GT200S adica asta http://www.be-loud.ro/produse/CD_Playere_M...ONY/CDX-GT200S/ a fost la tata pe masina . Are 2 iesiri subwofer cu volum reglabil din meniu, citeste mp3, wma, atrack cd, iluminare rosie la butoane si alba la display. Se poate folosii si telecomanda. Se prezinta de nota 9 din 10 iar ca functionare 10 din 10. Am pachetul complet cum a venit din magazin inclusiv actele pe numele lu` tata.

Pret: 180 neg

Cateva poze reale cu cele doua, pozele sunt cam nereusite dar telu` meu nu poate mai mult. Daca este cineva interesat pot face poze la rezolutie si claritate ridicata.

bolidu
CDX-GT200S sa dat ! Ramane in oferta CDX-GT414U pachet complet + stick Traxdata de 2G bonus biggrin.gif totul la 300 ron !
bolidu
up
Valy90
salut! mai e valabil anuntul? mai lasi la pret? daca mai nogociezi putem vorbi p mess (valy_alex90). ms
bolidu
Sa zicem 290 mai mult chiar nu pot ... Pretul lui pe piata sh este peste 3 mil si cine stie prin cate maini a mai trecut. Al meu este luat din magazin si am avut grije de el fara forje si alte dastea...
bolidu
up
bolidu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.