Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Bare Portbagaj pavilion/Transversale Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
michou
Cumpar Bare portbagaj pavilion/transversale pentru Logan berlina 1.4 MPI / 2004. Ma intereseaza doar barele piese de origine Dacia - kitul complet: bare+accesorii montaj. Ma intereseaza produs nou/nefolosit sau in stare foarte buna. Astept ofertele voastre.
michou
UP
michou
UP
michou
UP
michou
UP
michou
UP
michou
UP
michou
UP
aristotelo
am eu noi noute, la cutie. cat oferi?
michou
Salut ,

as putea sa ofer 100 RON.
michou
UP
justknz
salutare
am eu 2 bari in stare foarte buna
pun 2 poze de rezolutie mare sa le poti vedea in detaliu
140 ron cer pe ele .. acum doua saptamai am vazut acelasi model in Auchan la pretul de 260 ron.

AICI pozele
michou
Salut,

Sunt universale din cate vad, m-ar interesa barele de origine Dacia.
Daca nu reusesc sa gasesc te contactez...
Multumesc.


quote=justknz,27 Mar 2009, 20:17]
salutare
am eu 2 bari in stare foarte buna
pun 2 poze de rezolutie mare sa le poti vedea in detaliu
140 ron cer pe ele .. acum doua saptamai am vazut acelasi model in Auchan la pretul de 260 ron.

AICI pozele
*

[/quote]
michou
UP
justknz
ok, daca te hotarasti astept PM cu datele tale de contact pentru ca nu-ti pot raspunde tot cu pm ca n-am destule posturi. salutare
michou
UP
michou
UP
justknz
salut, te-ai mai gandit ?
michou
UP
michou
UP
michou
UP
michou
UP
michou
UP
michou
UP
Original
Buna ziua,

Bare originale Dacia Logan iti pot oferii la pretul de 205 Ron/buc.
Garantie 1 an.

Cu stima,

Mircea
sh4crs
Salut,
Am de vanzare bare transversale din otel, negre, patratoase de la Automaxi, autospecifice (originale), vezi poze + detalii pe www.automaxi.fr (prod.francez)
Sarcina max. 75 kg, fara incuietoare. Ultimul pret: 246 RON cu TVA + taxele de transport si ramburs.
Varianta cu incuietoare ar fi undeva la 350 RON cu TVA de la HAKR, tot din otel.
Daca esti interesat avem si alte accesorii auto, cateva apar si pe www.shop4cars.ro (preturile nu sunt toate actualizate!!!)

OFERTA speciala : Cotiera autospecifica, originala (pe negru sau pe gri), din piele ecologica, cu compartiment si reglabila pe inaltime la 250 RON cu TVA!!
michou
Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.