Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: capace de solenza pe supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
sergiu-iulian
as avrea si eu o intrebare.se gasesc la piese auto capace originale de solenza?se potrivesc si pe supernova?parca arata mult mai bine cele de solenza.ma refer la cele originale.si care ar fi pretul?
cristi87
da, logic ca se potrivesc...
cosmin_2300
Da' ti-e greu sa mergi la un magazin auto sa intrebi ?! mellow.gif blink.gif
saftonel
google.gif radmasa.gif
iulian sn2001
Tati...eu nu am nimic cu nimeni.Dar daca si asta mai este subiect de forum...
Mai trebuie deskis un topic in care se cer sfaturi referitor la buzunarul in care se tin keile masinii si gata....le-am discutat pe toate. blink.gif
sergiu-iulian
bine...se poate inchide topicu....se pare ca unii de aici sunt cu doua perechi de....sa nu mai continuu fraza..
iulian sn2001
Nu este vorba de cate pereki de....ai.Dar daca nici capace nu se mai gasesc.....putem sa ne casam supernovele si sa ne luam biciclete.Puteai sa intrebi foarte simplu pe sectiunea solenta....sau daca nu...sa dai search pe google.Vrei sa caut eu si sa postez link-ul? wink.gif
sergiu-iulian
nu mai ...clasa asa ca e bine..ca s-au prea incins spiritele pe-aici.

3 Mar 2009, 22:19:
*lasa
iulian sn2001
Ai pm cu un link.Capace cromate....nu de solenta
Maskatu
QUOTE(sergiu-iulian @ 3 Mar 2009, 18:18)
as avrea si eu o intrebare.se gasesc la piese auto capace originale de solenza?se potrivesc si pe supernova?parca arata mult mai bine cele de solenza.ma refer la cele originale.si care ar fi pretul?
*


De unde sa stim noi daca la magazinele de piese auto din orasul tau au capace model solenza? E cum ai intreba tu daca au iaurt danone la nu stiu ce alimentara din bucuresti.

Nu mai stiu ce model de capace avea solnitza din fabrica dar stiu ca vazusem in vitan capace cu "DACIA" pe ele de 13" si costau 40 roni. Si da normal ca se potrivesc !!!! Ca doar e aceeasi roata, acelasi sasiu, aceleasi usi, etc... Pe langa asta nu stiu de ce vrei neaparat de solenza, pentru ca mai peste tot gasesti tot felul de capace de roti, de tot felul de modele. In bucuresti gasesti de la 25 ron setul.
and_rei
cat timp v-ati certat pe aici puteati fb sa-i raspundeti baiatului la intrebare prin "da" sau "nu" si un pret.sunt moderatori.lasa-ti-i pe ei sa-si faca treaba.numai bine! biggrin.gif
Maskatu
Cred ca i-am dat eu cam toate detaliile. Acum mai ramane sa ii spun la ce magazin sa se duca sa cumpere dar cum nu stau in mures, nu am cum sa il ajut la asta.
sergiu-iulian
ok..nui nimic..nu trebuie sami dai si numele magazinului biggrin.gif tongue.gif mersi pt detalii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.