Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Service BRASOV
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
bitu72
Salut,
Poate ma ajuta si pe mine cineva cu o informatie.
Unde pot sa gasesc un service serios in Brasov? Am ceva probleme (probabil la motor sau ceva reglaje defectuoase) cu o dacie 1310 din 1999 cu carburator. Nu vreau sfaturi cum sa o repar, vreau sa ma duc la o firma serioasa sa ii dau cit cere sa o repare ca sa pot sa ma ocup de treburile mele.
Am fost la Sicaro ... dar acolo nu mai repara modelul asta de Dacie.
Mltumesc.
coronarian
QUOTE(bitu72 @ 3 Mar 2009, 21:25)
Salut,
Poate ma ajuta si pe mine cineva cu o informatie.
Unde pot sa gasesc un service serios in Brasov? Am ceva probleme (probabil la motor sau ceva reglaje defectuoase) cu o dacie 1310 din 1999 cu carburator. Nu vreau sfaturi cum sa o repar, vreau sa ma duc la o firma serioasa sa ii dau cit cere sa o repare ca sa pot sa ma ocup de treburile mele.
Am fost la Sicaro ... dar acolo nu mai repara modelul asta de Dacie.
Mltumesc.
*


ETAX service autorizat dacia treci podu din craiter de pe str harmanului dupa care faci imediat la stanga dupa care la dreapta, parca are si carfilu service de carburatoare acolo, scucces
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.