Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Cheder parbriz super 5
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
valir5gts
caut si eu un cheder de parbriz pentru super 5 si nu gasesc pe nicaieri.daca stiti vreun loc de unde pot sa cumpar sau daca aveti ceva la mana a 2-a dar in stare buna sunt interesat,posibil chiar cu tot cu parbriz daca nu e ciobit deloc.
tilicaru
greu eu am cautat 1 an pana sa mi fac rost de cheder la parpriz . lam cumparat de la cineva care o dezmembrat r5 asta cu bunavoinata lui ca la dat jos . ca nimeni nu se omoara sati dea jos chederul sau sati dea jos parprizul .asta din comoditate.uni sunt prea comozi.asa ca spor la cautat si rabdare multa .
valir5gts
surprinzator am gasit nou.o sa ma duc cu cel vechi sa fiu sigur ca sunt la fel.cica este set cu chederul interior,exterior si inca ceva,la 60 ron.sa vedem.
tilicaru
sa ne dai de stire si noua si codul de la cheder de la kit .

frumos . si ieftin.
M@NIVELA:))
pai eu cred ca am ....nu stiu sigur...trebuie sa ma uit dar daca mai esti interesat sa ma anunti si il caut:) ....parca e format din 2 parti nu??una care vine pe geam si una care acoperat de jur imprejur geamul pe exterior nu?:-?? nu mai stiu sigur...il am demult si trebuie sa ma uit:) razvanrafael@yahoo.com sau 0721621145
valir5gts
am rezolvat,mersi frumos.60 ron,cele doua componente de care ai mentionat tu si bucata de plastic,ornamentul care vine la imbinarea de jos.codul o sa-l caut pe punga si il trec aici.s-a potrivit foarte bine,cel putin inima,cea care vine pe parbriz,restul se pune dupa vopsitoria masinii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.