Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Solenza 2004, 4000km, Clima - chilipir
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Daedalus
Se vinde Dacia Solenza cumparata in 2005, fabricatie 2004, varianta Clima, neatinsa, culoare verde cameleon, aer conditionat, proiectoare, servodirectie, airbag sofer, geamuri electrice fata. Masina este impecabila si stiu ca multi o sa se uite stramb cand vor citi ca are DOAR 4000 de km dar astia sunt cei reali, parcursi si se poate verifica prin orice mijloace posibile. Nu n-am omis un 0, are 4000 km. Revizii la zi, dusa saptamanal sau la 2 sapt. la spalatorie, a stat mai mult degeaba si deci tine bani blocati. Cati bani? Vreo 4300-4400 de euro.. nu toti, negociabili. E criza, stiu, dar cine o va cumpara n-o sa regrete niciodata. Astept oferte deci, de bani, nu schimburi.

Pentru mai multe detalii, istoric, intrebari: 0753.095.598, Marius
cristifak
am vazut ca nu accepti schimburi , dar poate te-ai sucit intre timp.
uite ce pot da eu

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...dpost&p=1767033

cu mentiunea ca a mai scazut pretul la 2900 E si iti pot da difernta daca esti interesat

bafta la vanzare
neroo
salutare!

totusi ce revizii i-ai facut daca are doar 4000 km?
Daedalus
Au fost facute revizii o data pe an, asa cum se face sau ar trebui sa se faca daca faci mai putin de 10.000km pe an
ghiocel
Este aceeasi masina care in primavara lui 2006 avea 14.000 km si nu erai multumit cum "tragea"?
radiozipp
ce alte imbunatatiri mai are masina?
esti sigur ca acei km sunt reali?
http://www.daciaclub.ro/index.php?act=Sear...sult_type=posts

mai exact la postul 6 ... cred ca masina aia are cel putin peste 70000
sorin1983
daca imi deschid agentie de detectivi particulari stiu unde sa caut oameni radmasa.gif
masina are carte service? ai factura de achizitie? te-ar deranja daca am pune-o pe testerul meu?
alinbum
se pot pune si niste poze cu masina??? si o poza la kilometrii pt ca este cineva interesat
$$ilvviu
Omul are in semnatura Scala si vinde Clima.
Deci eu zic ca e alta masina wink.gif
argon
QUOTE
se vinde


de obicei asta inseamna ca nu vinde el.
Alexu7
s-a mai dat pe aici o supernova visinie boboc, deci nu este exclus, iar pana la proba contrarie... ph34r.gif

pozele cu masina! interior+exterior.
patronul_alex
pune niste poze sa vedem si noi,mai ales cu bordul cu ceasurile.si tot interiorul din toate partile pozat + exterior
paradox_utopic
chilipir !?
eu am dat 3000 pe scala ,unic proprietar,carte service,impecabila
bafta la vanzare !
mbc
Alo, domnu', de ce nu raspundeti la intrebari?
Care ar fi ultimul pret, avand in vedere ca este criza?
Unde se poate vedea masina?
De ce nu postezi fotografii?
Black[Angel]
Va garantez eu tuturor ca acea masina chiar are 4000Km. Este o masina care nu a fost folosita, dar de care totusi s-a avut grija. Iar la reviziile anuale i s-a schimbat doar uleiul. Mai mult masina a fost miscata cel putin o data pe saptamina cite 20-30Km(aprox) pentru a o mentine intr-o stare de functionare buna, asa adunind cei 4000Km.
Pozele cerute vor sosi maine, pentru ca maine proprietarul va efectua ITP-ul la aceasta masina, deoarece expira pe 15.03
Cine este cu adevarat interesat poate da un telefon(nu cred ca costa chiar asa de mult) iar masina este disponibila pentru vizualizare si negociere.
Masina are si factura de cumparare si carte service, cu reviziile efectuate la acelasi service agreat Dacia(se poate verifica si acolo) oricum acceptanduse orice testare.



Si nu in ultimul rand sa le raspund si la circotasi: masina este cu totul alta fata de cea de care aminteati voi, si apropo cea la care va refereati voi are doar ~50.000Km.
Daedalus
Mai baieti, SLZ mea e Scala si are aproape 50.000km cum a zis si Black[Angel], deci e cu totul alta masina aceasta care o vand. Este un prieten bun si stie toate detaliile care vad ca vi le-a si dat inaintea mea. Nu prea am avut timp sa intru. Masina are reviziile la zi cum am mai spus, nu e nimic dubios la ea si din nou, cum am mai spus o puteti testa cu ce tester vreti voi pt ca n-am nimic de ascuns si chiar are 4.000km. O sa fac si poze, dar nu inteleg de ce as manca rahat ca are 4.000 ca dup-aia sa constate vreun eventual cumparator ca are 20-30.000.
Si inca ceva, e o zicala veche de care vreau sa luati aminte si anume: vorba lunga, saracia omului. Eu inteleg cand cineva e interesat de o masina, ca nu se uita la cativa centi care ii consuma dand un telefon.
Ultimul pret scade sub 4000, dar nu cu 6-700 de euro, ci in limita bunului simt. Si inca ceva, ai mei vand masina, de aceea am zis "se vinde" pentru ca nu e a mea personal. E vorba ca cine o vinde primu, mananca o pizza in oras tongue.gif
O sa pun si poze maine.
ghiocel
Eu, sincer, asteptam raspunsul de la autorul topicului dar, uneori si tacerea e un raspuns.

11 Mar 2009, 15:58:
Na, ca mi-a luat-o inainte!
Daedalus
Am vandut-o cu 3800 euro se poate inchide, multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.