Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Siteuri de facut bani...
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Bulldog
Explicati-mi si mie care e faza cu siteurile a caror linkuri le vad zilnic despre cum sa faci multi bani pe net. Am dat click pe unul si incepea sa bage povesti despre fraudarea cazinourilor online, etc.
Acuma sincer nu mi-ar strica niste bani in plus, da nu as vrea sa ma ia garda legat.
Kruger
Sfatul meu e sa uiti de chestiile astea. smile.gif. Nu au nici o finalitate, cauta ceva mai constructiv. Daca erau banii la colt de strada, ii lua altcineva deja. Lucrez in domeniul platilor online, si pot sa te asigur ca e bullshit.
Bulldog
Bine, eu am dedus ca e bullshit, dar pe ce se bazeaza?
C@talin
pe increzatori wink.gif
Zippy
Faci 200 clickuri si primesti un cent.Nu-ti scoti nici curentul pe care il consuma calculatorul.Se bazeaza pe numar de vizite pe anumite site-uri = bani multi pentru unii si marunt pentru tine. Bineinteles, daca reusesti sa mai bagi 20 de fraieri in asta primesti bonus si cota parte 0,000001% din cati bani face fiecare.Un fel de MLM mai finut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.