Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dacia 1300 din 1972
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bodanel1982
Masina se afla intr-o stare foarte buna, nu are probleme grave de rugina. Motorul si partea tehnica merge ft bine. Are aproximativ 70 000 km. Inaintea mea a avut un singur propietar iar eu am cumparat masina de la fiica lui care o tinea la vaselina si nu o folosea. Are culoarea originala pe ea in afara de aripa si usa fata stanga. i-am cumparat de curand 4 cauciucuri noi. Nu are modificari si majoritatea pieselor sunt originale. Are ITP valabil si se poate deplasa fara probleme. Nu sunt ft hotarat sa o vand, dar dc am vreo oferta serioasa am sa o dau. Am sa-i fac mai multe poze pe care am sa le postez deocamdata doar cateva pe care le am prin calc. La pret nu prea stiu ce sa zic sa fie 4500 ron negociabil.
alex-mun
Poti pune poze mai multe si cu fata, cu motorul, cu portbagajul, cu interiorul?
catalin7070
așteptăm
Bodanel1982
Am facut multe poze cine vrea ii pot trimite si restul. aripa stanga fata nu este originala si ar trebui schimbata. Aripa dreapta a fost revopsita, are chit pe ea si este ruginita, trebuie schimbata si ea. Mai trebuie schimbata si usa stg fata deoarece i sa schimbat fata si nu a iesit tocmai cum trebuie. Cumparatorului ii pot da eu aripile si usa originala fabricate in aceias perioada cu masina. Mai am diverse piese originale care trebuiesc schimbate la ea gen tablou de sigurante, scris dacia 1300 de pe portbagaj, bord jaeger cu jurnalier si altele. Ii trebuie putina tinichigerie, o vopsire profesionala si multa munca.

Geox16v
In 72 frana de mana se monta sub bord nu intre scaune! Carburatorul nu a fost Weber cu soc automat? Alternatorul e original?
Bodanel1982
Masina are linie, nu are chit pe ea si nu este ruginita. Nu are 10 straturi de vopsea pe ea cum sunt majoritatea daciilor de varsta ei. Este printre primele modele cu frana de mana intre scaune. Carburatorul si alternatorul sunt originale din 72.
dadoshel
masina asta a fost vopsita INTEGRAL cel putin o data,se vede clar.ofer 500 ron
Bodanel1982
Masina nu a fost vopsita integral am tot spus asta mai sus. Cat despre cei 500 ron in nici un caz.
megane2.2
250 lei doar astazi . ca sa beneficiez de aripile spate in situatia in care sunt noi si de fabrica , deoarece in ce zici tu si realitate este o mare mare diferenta
q_boboq
eu ofer mai mult, ofer 8 milioane........ps > pretul cerut arata ca nu.i este de vanzare masina......
am.
Frumoasa dacie, eu ofer 1500 de lei!!!!
Bodanel1982
Cea mai mare oferta pana acum este de 2000 lei. Mai astept deocamdata
Bodanel1982
Inca la vanzare
Bodanel1982
Nu o vrea nimeni?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.