Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Scaunel copil cu ISOFIX
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Meghitzanul
Scaunel auto cu ISOFIX - greutate copil 9-18 kg: Pret 750 lei[attachmentid=1627506732][attachmentid=1627506733][attachmentid=1627506734]


Si daca tot m-am apucat de vandut, se mai vinde:

Bandouri Megane 2, usa dreapta fata si dreapta spate: 50 lei/buc[attachmentid=1627506735]

Becuri H4 Narva 55/60W: 50 lei/set
[attachmentid=1627506736]

Placute Pagid, Megane 2.1, fata.
Sunt rulate max 50 km si apoi le-am scos imediat pt ca in combinatie cu discurile Zimmermann Sport pe care le am, imi scartaie, ..poate cu discuri originale se comporta altfel.. nu stiu..
Le dau doar cu 50 lei setul daca le vrea cineva.
[attachmentid=1627506737]


Sa pun si un nr de tel: 0744.654462
ym: dancarare76
Meghitzanul
Preturi noi:
scaunelul 700 lei
bandourile 40 lei/buc
becurile 40 lei/set
placutele 40 lei/setul
Meghitzanul
Ultimele preturi:
Scaunel: 690 ron
Bandouri: 30 ron/buc
Becuri: 30 ron/set
Placute: 30 ron/set

mai jos de atat nu merita nici deranjul si nici sa le dau blush.gif
Meghitzanul
up!!

cine are copil si isofix pe masina e super afacere scaunelul.... pretul celor din magazine incepe de la 1000 ron
celelalte fara isofix sunt o mare gluma in cazul unui impact... D-ne fereste!

eu am trecut la al 2-lea scaunel cu isofix pt 15-36kg.. a crescut copilul smile.gif
alc2
Ai idee , becurile merg la Clio 3 , ca placutele sunt aproape sigur ca nu se pupa la mine...

Off: Ce placute se potrivesc pt Zimmerman sport ?
Meghitzanul
pe clio 3, faza scurta, merge H7

pe Zimmerman sport am pus ATE si nu scartaie deloc
Meghitzanul
up
Meghitzanul
up
padre
Scaunul auto este intr-adevar o afacere buna, este cel mai sigur din clasa sa.
Meghitzanul
da... eu am mers linistit cu fii-miu 2 ani si jumatate cu scaunelul asta
e un Britax-Roemer...exact ca asta numai ca difera tapiteria: http://www.britax-roemer.com/pdf/spare-par...0DUO%20plus.pdf
il tin de pomana in casa pe sifonier, e pacat de el.. e vreo 10-12 mil in magazin
acum am achizitionat un Recaro pt 15-36 kg... super tare si asta

placutele le ofer gratuit daca le vrea cineva... chiar trebuie sa scap de ce am in plus prin casa
aaresis
placutele le iau eu . Daca mai este de actualitate.
Am un megane 2 coupe. 2005 diesel.Cred ca se potrivesc.
Meghitzanul
placutele le-am dat userului aaresis
chiar daca eu am zis ca le ofer gratuit, el a tinut totusi sa faca cinste oferind 20 ron

bandouri nu vrea nimeni? smile.gif becuri? smile.gif

acum mi-am adus aminte... mai am prin casa covorasele originale de megane (privilege), din material textil.. absolut noi.. nu au stat pe masina nici macar 5 min..am folosit numai de cauciuc
daca le vrea cineva le dau cu 150 ron
aaresis
Placutele au ajuns la mine.Merci inca o data.

Un om foarte serios Meghitzanul .Recomand cu incredere.
Meghitzanul
up
daniel4ro
scaunelul auto se poate considera deja vandut.
Iulikk
Becurile alea ce au special fata de Osram-urile alea "stock"?
Meghitzanul
da, scaunelul va merge de Paste la Buzau, la daniel4ro..
Sa il folosesti sanatos Daniel si sa dea Domnul nu aiba copilul tau nevoie de protectia pe care o ofera acest scaunel!!

@Iulikk: becurile astea fac o lumina mai albastra (de aici vine si numele de Azzurro) care este nemaipomenita pe timp de ceata si in plus lumina este mult mai intensa
am folosit becurile astea cateva mii de km pe o Supernova chiar inainte de a o vinde si stiu ce zic.. e diferenta crede-ma
folosind multe tipuri de becuri le-as compara cu X-Treme Power de la Phillips ca si intensitate, .. eu acum chiar X-Treme Power avand pe masina (H7)... numai ca la Narva Azzurro lumina are o tenta de alb-albastru.. la X-Treem Power fiind numai spre alb
Meghitzanul
au mai ramas bandourile de megane 30 ron/buc si becurile Narva Azurro H4 30 ron/set

daca e cineva interesat si de covorasele de megane noul pret este de 140 ron setul
Meghitzanul
up
Meghitzanul
up!
Meghitzanul
up
daniel4ro
Scaunelul a ajuns la mine.

Fiica-mea e foarte incantata de el si fericita ca sta de acum in mod responsabil in masina, fara a mai fi tinuta in brate biggrin.gif
Meghitzanul
up!

ps: e superba fiica ta, sa-ti traiasca - si ii statea f bine in scaunel! smile.gif
daniel4ro
vezi ca de azi incep sa solicit taxa daca mai apare scaunelul meu in avatar la tine biggrin.gif

asta ca sa iti dau un up smile.gif
Meghitzanul
biggrin.gif tks

deci.. mai sunt asa:
setul de becuri Narva Azurro H4: 30 ron
bandourile Megane 2 pt usile fata dreapta si spate dreapta: 30 ron/buc
presurile originale Megane 2 privilege - absolut noi: 140 ron/set
Meghitzanul
valabil
Iulikk
Ai pm. Scuze de intarziere... dar numai gaseam topicul.
Meghitzanul
up
Meghitzanul
up
Iulikk
Sa nu ma uiti plz. biggrin.gif
Meghitzanul
Iulikk.. ti-am trimis atat becurile prin posta cat si un PM
sa le folosesti cu placere si sper sa te ajute la drumuri lungi si pe vreme rea pt ca atunci conteaza cel mai mult diferenta!!
Meghitzanul
s-au dat si becurile

mai sunt bandouri megane pt usile dreapta fata si dreapta spate: 30 ron/buc si covorase originale megane 2 privilege 140 ron/set
Meghitzanul
UP
Meghitzanul
up
Meghitzanul
up
Meghitzanul
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.