Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: piese dezmembrari
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
croco112
salutare mareti posesori de minunata masina autohtona SRN......am si eu nevoie urgenta de cateva idei....si anume unde as putea sa gasesc un centru de dezmembrari auto pentru minunata mea supernova lovita absolut intimplator in parcare......am nevoie de capota.................grila.......si ce se mai poate...............nu stiu cum s a intimplat.......cred ca batea vantul ceva mai tare si a lovit un pim frontal.....asa ca astept raspunsuri......multumesc anticipat.......bafta voua
sergiu-iulian
daca afli ceva sa ma anunti si pe mine.ca intereseaza si pe mine ceva piese de la dezmembrari.mersi
bobomaster
draga croco daca ti-ai fi completat profilul catusi de putin, asi fi putut sa iti recomand un astfel de centru specializat doar pe supernova si solenza, dar e in Bacau. Si nu stiu de ce refuzi cumpararea acestor piese noi cu atat mai mult cu cat masca costa intre 12-20 lei.
ionicajder
va pot ajuta eu! capota am ...
boogie
cat vrei pe capota si de unde esti ca si eu am nevoie de una si m-ar interesa si ce culoare are.
Scuze ca m-am bagat peste.

Daca ti-ai rezolvat problema pot sa cumpar eu capota de la ionicajder ?

Multumesc anticipat!
and_rei
QUOTE(bobomaster @ 9 Mar 2009, 21:04)
draga croco daca ti-ai fi completat profilul catusi de putin, asi fi putut sa iti recomand un astfel de centru specializat doar pe supernova si solenza, dar e in Bacau. Si nu stiu de ce refuzi cumpararea acestor piese noi cu atat mai mult cu cat masca costa intre 12-20 lei.
*



grila 35 ron iar capota este la minunatul pret de 320 lei wub.gif ph34r.gif.preturi din targ vitan. am vrut eu sa-mi iau grila ca sa mi-o modific iar cand am auzit pretul pt un plastic....m-am lasat mellow.gif
ionicajder
capota este la 180 alba
ZappaUKu
sau 280 roni in pitesti capota smile.gif
danber815
bobomaster..unde este centrul ala in bacau?
alxfirst
Salut,
Eu am nevoie de:
1 Piston (sau cum se numeste) suspensie spate.
2 amandoua aripi spate si ambele praguri daca sunt intregi
3 portiera spate dreapta
4 chestia care e deasupra capului acoperita cu mocheta ....
contactati-ma la numarul de telefon 0766259480 sau pe id mess alxfirst.
Daca cineva detine piesele enumerate mai sus il rog sa ma contacteze.
nicu_nicu
QUOTE(alxfirst @ 16 Apr 2009, 22:19)
Salut,
Eu am nevoie de:
1 Piston (sau cum se numeste) suspensie spate.
2 amandoua aripi spate si ambele praguri daca sunt intregi
3 portiera spate dreapta
4 chestia care e deasupra capului acoperita cu mocheta ....
contactati-ma la numarul de telefon 0766259480 sau pe id mess alxfirst.
Daca cineva detine piesele enumerate mai sus il rog sa ma contacteze.
*








cu un amortizor te pot ajuta eu!
tazzSN
ajutati-ma si pe mine cu un turometru si un ceas de apa va rog care stie
florinel1326
stie cineva cit este un catalizator nou sau sh ?

24 Apr 2009, 21:38:
in jud bc am gasit dezmembrari sn doar in mun bacau in spatele curtii de apel pt cine cauta piese
Onyx
CAPOTA am si eu daca are cineva nevoie la 100ron. A fost noua. A costat 330ron. Dar s-a deschis in mers.
Poza reala:
*sper k nu am postat aiurea ;;) dar poate cineva are nevoie

M.E. Dacă ți-e lene să scrii pe românește, mai bine te abții!
Daca ti-e greu sa citesti romaneste NU MAI CITI !
tco_tco84
QUOTE(Onyx @ 9 Jun 2009, 23:43)
CAPOTA am si eu daca are cineva nevoie la 100ron. A fost noua. A costat 330ron. Dar s-a deschis in mers.
Poza reala:
*sper k nu am postat aiurea ;;) dar poate cineva are nevoie

M.E. Dacă ți-e lene să scrii pe românește, mai bine te abții!
Daca ti-e greu sa citesti romaneste NU MAI CITI !
*



ONYX spune asa: Si ce ai vrut sa arati cu asta. Daia nu mai pot eu de forumul asta. Imi pot face 1000conturi.
Auziti la el macar recunoaste ca se caca pe el: DragosP: Eu nu mă c** pe mine... În schimb tu te-ai ales cu 5 zile pauză!
*vezi ca deja miroase aici si a prin culoare forumul biggrin.gif
Maskatu
Se închide. Deja se discută pe marginea subiectului.

PS Nu mai deschideți topicuri cu "vând/dezmembrez super nova " pe secțiunea dsn. Aceste topicuri își au locul NUMAI la BURSĂ.

Cine va mai deschide astfel de topicuri va avea warn și pe lânga asta exista posibilitatea de a dispune blocarea temporară a abilitații utilizatorului de a trimite mesaje noi.

Cine are nelămuriri poate consulta regulamentul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.