Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ktalyn.
Vand Dacia 1310, an fab. 1999, culoare bej, asigurare, itp , rovigneta valabile , motorul merge foarte bine a fost facut acum jumatate de an(nu s-a circulat foarte mult cu ea)mp3 sony + 4 boxe!
Pret:1000 Euro
Detalii:hulub2005@yahoo.com sau 0748357122 (Adrian)
revin cu pozele de indata ce o sa le pot pune pe forum!
addex
salut
M-ar interesa masina ta ,numai ca astept ceva poze , sa-mi fac o parere ! Pana atunci : cutia +ambreiajul ,au vreo problema ? directie ,frana ? TABLA cum sta ? are ceva rugina , gauri ,pe la praguri ,aripi ,podele ? cauciucuri ? tobe? geamuri fisurate ? .....Astept un raspuns si apoi iti fac oferta ! Multa sanatate
ktalyn.
masina are doar putina rugina aparenta la portbagaj si la aripile spate! se poate remedia! atat la partea rugina, in rest totul e ok! daca te interesea-za si daca esti din iasi poti vedea masina live!
Poze momentan nu pot uploada pe forum, nu stiu de ce! cand o sa pot o sa pun! o zi buna!
ktalyn.
up.............
cosmin_2300
Sper sa nu fiu considerat off-topic ... nu poti pune pozele pe forum pentru ca sunt la rezolutie prea mare smile.gif
Ia de pe net un program de micsorare a pozelor si-o sa le poti pune smile.gif
ktalyn.
Multumesc de sfat, sincer nici nu mi-a trecut prin cap ca poate fi din cauza asta!my bad!
Pozele promise:
q_boboq
masina asta e 97-98 maxim, n.are cum sa fie '99
ktalyn.
masina este din '99 , adica tu stii mai bine ca mine ce scrie in acte?
up.............
ktalyn.
up........
ktalyn.
up.......
ktalyn.
up..........
ktalyn.
up.........
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.