Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] xsara picasso dec 2003
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tibitu
an 2003,achizitionat in decembrie
2 prioprietari pe carte,firma leasing si firma utilizatoare
motor 1,8,cp 115
km 165.000 din care tind sa cred ca multi au fost facuti naveta(roviniete in fiecare an,rovinieta bulgaria,ungaria lipite pe geam + ca,conform cartii de service 130k au fost facuti pana in 04.2007),deci ma gandesc ca in 3 ani si un pic sa faci 130k cu benzina...
stare foarte buna,functioneaza tot,mai trebuie umblat la impresia artistica la caroserie,mici infundaturi,zgarieturi,capac rezervor rupt

Dotari:
ABS,clima,4xairbag,cd player cu anumite figuri x 6 boxe,satelit comanda volan,g.e fata-sofer impuls si tenta fumurie,inchidere pe cheie,oglinzi electrice heliomate,cotiera,proiectoare,scaun sofer reglabil inaltime si lombar,volan reglabil,bare porbagaj originale citroen,cauciucuri iarna noi vederstein

Cumparata Romania,are carnet service de la 0 km,distributie schimbata la 120k,consum urban estimat 9,5-11

Eu am prins-o la o ocazie,imi place masina,prefer insa una mai domestica,insa obligatoriu hatch.Am estimat-o pe la 5500 euro,conform preturilor din germania si de la noi.

Schimb cu ceva echivalent ca valoare sau diferente de max 1000 euro,sa primesc sau sa ofer,peste 2003,fara clasa mini.Si logan,dar break,prefer masini cu provenienta Romania

user posted imageuser posted imageuser posted image

12 Mar 2009, 19:59:
am uitat de reglaj electric pt faruri si astfel dau si up smile.gif
tibitu
up
tibitu
up
tibitu
up
tibitu
up
tibitu
up
tibitu
s4s
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.