Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese dacia 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mihai_iasi
VAND - "U" de pe masca din fatza original dacia 1300 din inox 10 lei
- far Dacia 1300 10 lei
- linie de inox masca din fatza jos 10 lei
- ochelari 7 lei

12 Mar 2009, 00:11:
Astea le am acuma daca doriti ceva anume pentru dacia 1300 romaneasca sau frantzuzeasca imi spunetzi si va zic daca pot sa va fac rost si cat costa...
cornete
Salut!Ma intereseaza un volan de Dacia 1300 din '71.
mihai_iasi
La volan cu sigla de renault si 2 spitze te referi sa inteleg... ma interesez si iti zic
cornete
Da,la acel volan ma refer.Multumesc!
gica_1000
Ma intereseaza o planetara lunga de dacie( pentru 4 trepte) in stare foarte buna. Daca este posibil glaetnzer.

Multumesc anticipat.
postal_1000@yahoo.com
faustino
Buza de fibra care venea sub barile cromate de 1310?
alex-mun
As vrea o capota de DACIA 1300 in stare impecabila cu tot cu ornamentul din fata pe ea , crezi ca ai putea gasii?
mihai_iasi
am sa ma interesez de toate astea ..va dau un raspuns..

12 Mar 2009, 23:31:
capota cred ca pot sa fac rost dar.. nu stiu daca se poate trimite prin curier..eu sunt in iasi..
alex-mun
Se poate trimite prin curier , stai linistit, am mai primit
wizkid
salut.bare nichelate,aerisirile laterale nichelate, le ai?
m-ar interesa pe mine.si capacul de la culbutori.astept raspuns
mihai_iasi
Am bare nichelate 25 lei bucata (arata bine), aerisiri laterale 20 lei setul si capacul de la culbutori tre sa fie si el... vorbim .. imi trimiti mesaj daca vrei.... am si planetara lunga (cutie in 4) la pret de 130 ron !!!

14 Mar 2009, 22:02:
imi dati add pe special4u_baby si vorbim cel mai bine !!!

14 Mar 2009, 22:11:
Mai am si scaune negre de 1300 la 50 lei bucata , bancheta 50 lei , spatar spate 50 lei, toate arata impecabil !!!

14 Mar 2009, 22:11:
UP!
wizkid
da un buzz cnd poti, ca le iau eu. id mess: alex1985ro
florin iulian
Salut,vreau si eu o pereche de ochelari si o pereche de aerisiri nichelate.
Cu stima,gfloriniulian@yahoo.com.
mihai_iasi
Eu am facut o lista cu ce vreti fiecare si maine poate fac niste poze sa vi le trimit sa vedeti daca va plac...
mihai_iasi
Piese Noi :

- Volan Dacia 1300 original , impecabil cu 2 spite la capat cromate cu sigla dacia 60 lei (il dau la pretul unuia din bazar)
- Aerisiri nichelate (inox) 25 lei
- Oglinzi nichelate (inox) 50 lei

+ planetara lunga in stare foarte foarte buna la pret de 130 lei
+ elemente crom de pe masca...
+ daca sunt comenzi fac rost de stergatoare cromate,oglinzi interior,bord,ceasuri,scaune,presuri de dacia 1300 ... imi ziceti si incerc sa fac rost


18 Mar 2009, 11:58:
Imi cer scuze fatza de cei carora nu am putut sa le fac rost de ce au comandat, dar incerc sa mai caut...

18 Mar 2009, 12:03:
Am uitat sa precizez ca as avea si un carburator frantzuzesc de dacie solex ( made in france), este monocorp ... pe acesta insa il dau la pret de 200 ron pentru cunoscatori, este un pic mai diferit decat carfil brasov si daca este reglat bine consuma foarte putzin si merge mult mai bine masina, se potriveste la garnituri cu cel romanesc.
mihai_iasi
Acesta este volanul user posted image


20 Mar 2009, 10:02:
Las in 50 de lei volanul pentru cei interesati.... arata foarte bine ..nu are urme pe el ..are sigla intacta.. pentru detalii dati un add pe special4u_baby sau la numar de telefon 0751 591 465
florin iulian
Salut,am primit aerisirile,multumesc mult!
mihai_iasi
Nu ai pentru ce tongue.gif si eu ma bucur ca au ajuns bine.
mihai_iasi
Poza cu carburatoarele solex E1 70862 made in france pentru dacia 1300 :

user posted image

user posted image



22 Mar 2009, 19:44:
pret nou pentru carburatoare !!! 170 ron bucata
cornete
Mihai,in poza nu e modelul de volan pe care-l caut!Vezi ca am postat pe bursa poza cu volanul de care am nevoie.
Multumesc!
tavi71
Salut, ma intereseaza clemele care sustin ornamentul cromat de pe capota fata , daca ai sau poti face rost de ele . Barele le mai ai si daca da in ce stare sunt ?
mihai_iasi
bare nu mai am dar in curand va voi incanta cu piese noi asa ca stati aproape...
tavi71
Ai, te rog frumos, in vedere clemele acelea pt ornamentul capotei de la motor. Multumesc.
1300
Salut ... o cutie de viteze frantuzeasca in 4 trepte la ce pret ?
mihai_iasi
de cutie vorbim in weekend wink.gif
mihai_iasi
Imi cer scuze ca nu am mai dat nici un semn de viatza dar am avut niste probleme cu o masina pe care aveam piese..mi-au ridicato... acum trebuie sa tratez cu un prieten sa vad cum fac... oricum sper sa rezolv pana in weekendul care urmeaza.. oferta ramane valabila pentru:
- un carburator solex made in france pentru dacia 1300 la pret nou de 150 ron (unul din ele sa dat)
- aerisiri nichelate cu 25 lei
- "U" din inox nichletal care vine in jurul stemei din fatza la doar 10 lei
- casetofon audioton cu un buton lipsa 10 lei
sity_boy84
o cotiera scaune fata neagra se poate gasi?biggrin.gif si o bara franta fata(cu sau fara tampoane)
am.
QUOTE(faustino @ 12 Mar 2009, 17:09)
Buza de fibra care venea sub barile cromate de 1310?
*


mihai_iasi
nu am momentan..


1 Apr 2009, 16:13:
Ocazie unicata !!! Set motor pentru dacia 1300 "made in france" cumparat in 1980 nou in cutie !!!! ASTEPT OFERTE !!!

1 Apr 2009, 16:14:
se poate cauta si cotiera... bara iti fac rost pe fatza dar te rog sa mai astepti putzin

1 Apr 2009, 17:13:
Ultimul pret.. pret de criza pentru carburator !!! 140 ron !!! Oferta este unicata !! unicat.. made in france au fost dotate cu acest tip de carburator doar daciile facute din piese made in france !!



2 Apr 2009, 16:35:
Am uitat sa precizez ca setul este BORGO si contine pistoane,cilindri si segmenti !!! astept oferte

2 Apr 2009, 22:35:
precizez ca mai am la setul motor si factura si chitantza.. este cumparat pe 17.01.1980... voi pune si poze in curand !!!
special4u
Scuze... am fost retinut de catre un moderator... pe id-ul mihai_iasi nu mi se mai da voie sa postez pe motiv ca m-am luat de un bagator in seama..oricum treaba lor cu regulile lor.. uni au voie sa se bage in seama in timp ce noi trebuie sa suportam de frica lor... aflati mai moderatorilor ca am ip rotabil si o mie de variante de id posibile de creat pe dacia club... asa ca sanatate

6 Apr 2009, 23:10:
Am sa pun maine dupa ora 4 poze cu setul motor... componente ..factura.. pretul este ok dupa parerea mea... asa ca nu ezitati ca nu aveti ce pierde.. in maxim o saptamana voi veni cu zeci de componente de 1300 noi si cu multe poze asa ca vetzi avea de unde alege wink.gif
Andreiutz1988
Triple de spate seima ai?astept pm
special4u
posteaza o poza ca sa vad
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.