Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Recomandare service
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
sorin1983
Vreau sa schimb distributia la o masina si am nevoie de stampila pe cartea service si o factura. Cine poate sa imi recomande un service bun si eventual mai ieftin(sau daca stie preturi) il rog sa o faca.
Merced
La ce masina?
argon
ce conteaza?
Merced
Pai conteaza ca nu cred ca i-ar schimba unii de la Kia distributia la o Lada de exemplu... Si mesterii priceputi la toate oricum n-au stampila...
sorin1983
Deu nubira... ma gandeam ca un service priceput stie sa puna o curea si 2 role la indiferent ce masina smile.gif
vijelie
Du-te bre la aia de pe Calea Plevnei (spre Spitalul CFR), nu te incurca cu betivanii dintre blocuri.
sorin1983
@vijelie: ai citit primul post? smile.gif
Si apropo de service-ul ala... multi nu prea au cuvinte de lauda... cica s-a cam ales praful in ultimul timp.
vijelie
Mie mi-au reparat o Nubira impecabil, cu piesele (am avut capota portbagaj de schimbat, un reper se pare mai rar) s-au miscat rapid etc.
sorin1983
O sa trec si pe acolo sa vad care e treaba acum:) Spui de cel imediat dupa Witing nu? Ca mai e unul mai departe cam vizavi de un peco(parca era Shell pe vremuri). Ambele cum te indrepti spre Grant pe Plevnei.
b34uen
in pantelimon la delfinului te ajuta cu ceva? cumnatul meu e sef de service la un service daewoo daca vrei vorbim pe pm sa iti dau detalii.
sorin1983
Ma ajuta oriunde in Bucuresti pentru ca daca e vreo problema sa am unde sa ma duc:) Daca poti sa dai mai multe detalii chiar te rog. Trebuie sa plec acum dar revin mai pe seara.
adip
Intreaba si la Radacini pe sos. Giurgiului, prima statie de la Sura Mare spre Progresul. Eu am facut vopsitorie la ei, nu am schimbat distributie, dar au lucrat foarte ingrijit si s-au purtat impecabil
puiu82
QUOTE(sorin1983 @ 12 Mar 2009, 12:24)
O sa trec si pe acolo sa vad care e treaba acum:) Spui de cel imediat dupa Witing nu? Ca mai e unul mai departe cam vizavi de un peco(parca era Shell pe vremuri). Ambele cum te indrepti spre Grant pe Plevnei.
*



E un singur service Daewoo pe Plevnei........si e aproape de benzinarie.
Cat despre recomandare,imi pare rau.......nu cunosc.
Bafta!


sorin1983
Eu zic ca sunt doua smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.