Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionut.tanase
Anuntul este pentru un prieten care nu are net si m-a rugat pe mine sa postez in locul lui.
Prin urmare este vorba despre urmatoarea masina:
- Solenza Confort;
- an fabricatie: 2004 luna mai;
- motor: 1.4 cmc ; 75 CP;
- culoare: rosu imperial;
- siguranta: airbag sofer;
- numar kilometrii: 26.000 reali demonstrabili;
- toate reviziile efectuate la reprezentante DACIA;
- nu prezinta nici cea mai mica urma de rugina;
- nu are AC si nici servo directie;
- unic proprietar;
- aspect general: impecabila, fara nici un eveniment rutier;
- imbunatatiri: inchidere centralizata + alarma montate in service;
- pret: 13.000 RON discutabil la fata locului.

Poze nu am momentan dar la cerere se pot posta. Ca idee, masina este exact asa cum a iesit din fabrica adica impecabila. Proprietarul si-a luat la putin timp dupa achizitionarea Solenzei un LOGAN prin urmare cu Solenza s-a circulat foarte putin.

Numarul de telefon al proprietarului este 0720010746 - Catalin.
Sacazzz
Ar fi binevenite niste poze.Multumim
ionut.tanase
Pai o sa incerc sa ma intalnesc u tipul sa-i fac niste poze dar v-am spus ... masina arata la fel ca una noua. Nu are nici un defect. Absolut niciunul. Este impecabila.
ionut.tanase
valabil!
ionut.tanase
up!
ionut.tanase
Nu vreti masina aproape noua la banii astia? Haideti ca omul e discpus sa mai lase ... nu e batut in cuie pretul wink.gif
CrysMM
Sunt eu interesat. Cum poti sa demonstrezi ca km sunt reali?
ionut.tanase
Pai in primul rand se poate merge la un service ... In al doilea rand se poate vedea din reviziile pe care le-a facut (cartea service). In al treilea rand dupa cum arata masina: interior + exterior.

Poti contacta vanzatorul la numarul din primul post si stabiliti impreuna cum procedati. Tot ce pot spune despre masina este ca nu are nici un cusur ... este absolut impecabila, super intretinuta si ca merita toti banii. Cei care o or vedea se vor convinge singuri ca masina este asa cum am descris-o.
Din nefericire nu am reusit sa fac o poza din cauza ca sunt foarte ocupat.
ionut.tanase
up!
ionut.tanase
valabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.