Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] subwoofer activ auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
uscatu83
Vand subwoofwer activ auto cu difuzor de 12'' Blue Tech. Se aude foarte bine si nu prezinta nici un defect. Are 75W RMS. Se probeaza. Anuntul este numai pt cei din bucuresti. Nu trimit ramburs. Pret 200 Ron.

17 Mar 2009, 18:30:
UP
kalyyyyyy
Poti te rog sa masori cutia si sa faci o poza mai mare cu spatele(partea cu amplificatorul ).Mersi anticipat.
uscatu83
Dimensiuni subwoofer. Lungime 47 cm, latime 34 cm, inaltime 34 cm. Nu am posibilitatea sa fac poza mai de aproape acum ca este intuneric afara si pot sa fac decat cu tel. Am luat o poza de pe net si am atasat-o.
kalyyyyyy
Multumesc, din pacate este cam mare pentru ce caut eu.
uscatu83
UP
addex
Salut
Ofer pe subwoofer , 140 Lei fix , motivul este ca nu sunt din Buc. si ma mai costa si pe mine ceva drumul !! Bafta!
uscatu83
UP

19 Mar 2009, 08:25:
UP
uscatu83
UP
uscatu83
UP
ionutzxxx
mai e valabil anuntul? si daca da cat a ramas pretul.
madkat
ofer 150lei - da-mi un semn eventual pe mp daca esti de acord
uscatu83
190 Ron. Mai mult nu pot sa las la el. Daca nu iau atat pe el, nu il vand. Este ca nou.
madkat
daca in banii astia este si kitul de cabluri il iau
altfel ramane valabila oferta de mai sus
uscatu83
Cablurile sunt facute, nu sunt originale. Dar merg.
madkat
poza cu cablurile?
de cat sunt? are siguranta "mare" pe alimentare? papuci calumea? rca-uri lungi ecranate calumea?
uscatu83
Cablul nu are siguranta pusa pe el si nici papuci. Cel de semnal este bun. Poze nu pot sa pun ca nu am
madkat
multumesc de informatii
un kit de cabluri calumea este cam 50-60ron - daca ce ai tu era in genul acelora iti dadeam pretul cerut
in cazut asta raman la ofeta initiala de 150ron
bafta la vanzare
uscatu83
Daca imi arati tu mie un subwoofer nou su cabluri incluse in pretul sau, ti-l las la 150 ron.
madkat
of... o dam in offtopic... nu voiam nicicum sa ma tiganesc pe forum, dar daca insisti - iti explic oferta mea:
1.nici al tau nu e nou wink.gif
2.si e totusi no-name... si garantie daca mai are, decat sa ai de a face cu cei d ela kon mai bine pas...
3.iar cablurile nu ma doare mana si mi le iau separat pana la urma, dar sa iau sub-ul in banii oferiti doar, sa platesc cabluri d ecare imi pot incropi si eu cu ce am prin debara cu pretul unui kit calumea nu are sens
numai bine!
cosmin_2300
QUOTE(uscatu83 @ 25 Mar 2009, 10:52)
Daca imi arati tu mie un subwoofer nou su cabluri incluse in pretul sau, ti-l las la 150 ron.
*


Daca mergi cu mine in Cora si-ti arat sub la 200 ron ( tot asa activ ) , imi dai sub-ul tau gratis ?
L.E. : da' n-are cablurile incluse ... erau separat la 40 ron !
uscatu83
UP
uscatu83
UP
uscatu83
UP
uscatu83
UP
brunetu_100
de unde esti ca ma intereseaza ?
uscatu83
Sunt din Bucuresti

7 Apr 2009, 18:51:
UP
brunetu_100
zimi si mie care e ultimul pret si daca il trimiti la brasov
uscatu83
Nu trimit in tara.
ronin33dan
Ce simpatic esti!!! Cand stransesem si eu banutii sa-mi iau subwoofer....mi-ai taiat tot elanul!!
Asta e , spor la banuti!
uscatu83
Scrie si sus in prima postare ca nu trimit ramburs
addex
ofer 150 lei fix,astept un raspuns daca oferta te avantajaza , numai bine
uscatu83
addex ai pm, de ieri
addex
QUOTE(uscatu83 @ 9 Apr 2009, 13:18)
addex ai pm, de ieri
*


salut , crede-ma ca nu am nici un PM ,am mesaje 0 !!!

9 Apr 2009, 22:17:
merci de raspuns , rezerva-l pentru mine pana sambata cand vin sa-l iau !! Eu numai sambata ajung in Bucuresti , deci treaba ramane sigura atunci!! PS: lasa-mi te rog pe PM un nr de telefon pentru a vorbi !! Eu nu pot da PM !! Numai bine !!
uscatu83
S-a vandut. Se poate inchide topic-ul. Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.