Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Scuter GENERIC XOR
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mardeias
A fost castigat la o tombola. Este nou. Are 100 km (m-am plimbat 1 zi jumate cu el cat l-am dus la un garaj si l-am lasat acolo). Este neinmatriculat. Toate actele - factura, garantie, manual. Pret 3000 RON negociabil. A fost 4100 RON cand s-a cumparat. Relatii la 0729 833 020.
mardeias
UP
mardeias
UP
misu78
Sant interesat, dar vreau poze.
mardeias
Prima poza este cu el necolantat...ca nu mi l-au dat decat dupa ce l-au colantat. A doua poza este cand l-am luat de la ei. Abtipildurile se dau jos fara probleme. Plus ca este tinut in garaj si nu are nici macar praf pe el.
mardeias
UP
mardeias
SUS. Nu vrea nimeni scuter?
usernames
de cat e motorul ? care e ultimul pret ?
mardeias
Motorul este de 49 cmc cu 6CP din cate imi amintesc. Ultimul pret este de 2800RON
mardeias
UP

mardeias
UP
mardeias
UP
mardeias
Up - 2500 RON
mardeias
UP
voicanmadalin
mai este de actualitate....sunt interesat!
mardeias
Da mai este valabil smile.gif
voicanmadalin
2500 ron
ne intalnim maine?
eu lucrez pe langa locul de unde e facuta poza
pe Delea Veche...daca nu ma insel
Cum luam legatura?
Florin28
mai e valabil?
mardeias
Florin daca nu mai vrea madalin sa-l ia te anunt. Teoretic am stabilit cu el pentru maine. Te anunt maine daca mai este sau nu valabil, desi madalin e hotarat. Toate cele bune si bafta multa!
Florin28
Cum ramane??
mardeias
Scuterul s-a dat lui Madalin. Sa-l stapaneasca sanatos si Asfalt USCAT smile.gif. Florin...bafta in gasirea unui scuter. Se poate inchide va rog frumos. Toate cele bune!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.