Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] jante aliaj pe 13'' sau 14''
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mickey_sol
Dupa cum am spus cumpar jante pe 13'' sau pe 14'' 4x100 de preferat incaltate si cu buza (merge si fara). Astept oferte si poze va rog. Eu sunt din Bucuresti dar daca imi plac rezolvam.
gabislz
Am 4 jante de aluminiu pe 13 cu 4*100 .Poza:[attachmentid=1627510570]
miki_slz
Vinde cineva 4 jante originale de solenza din aluminiu? PRETURI?
sergiu-iulian
ca sa nu mai deschid alt topic,sunt si eu interesat de niste jante de aliaj.sper sa nu se supere colegu,care a deschis topicu.ms
vyshy
Ma alatur si eu. Niste oferte cu preturi n-ar strica deloc. Pana acum am ramas la Dezent F, dar astept si alte oferte.

Multumesc anticipat si sper sa nu fie cu suparare.
marius80_eugen
Jantele originale Solenza , netroznite , nelipite sau alte belele - 9 mil setul de 4 bucati .

Jantele + cauciucuri 175/65/14 ( fata BFGoodrige V Profiller 2 5%uzaj , spate GoodYear GT2 10%uzaj ) , echilibrate si montate acum 2 sapt ( am avut gumele de iarna ) - 13 mil setul .
razvancaine
vand jante originale scala cu 200 euro +150 ron cu tot cu cauciucuri sunt pe masina montate de o saptamana
www-u
uitati anuntzul meu http://www.daciaclub.ro/-VAND--t145178.html
GREENLAGOON
Am 4 jante de aliaj pe 14". Sunt folosite doar de mine, le-am cumpărat pe comandă, sunt echipate cu cauciucuri care au rulat aproximativ7-8000.Niciuna din jenți nu a atins vreo bordură sau ceva de genul ăsta.
Prețul e pentru ele 1200 lei fix și dau bonus și rezerva(care e foarte bună dar janta e din tablă)
Mi-am modificat mașina pe 5 prezoane deci...dau bonus și prezoanele.
miki_slz
QUOTE(razvancaine @ 4 Apr 2009, 20:04)
vand jante originale scala cu 200 euro +150 ron cu tot cu cauciucuri  sunt pe masina montate de o saptamana
*



mi se pare mie sau toate 4 sunt lovite unsure.gif
razvancaine
nu sunt lovite,doar atinse lateral de borduri se slefuiesc simplu pretul este negociabil
sergiu-iulian
@marius80_eugen pune si tu niste poze cu jantele tale...

5 Apr 2009, 18:48:
@razvancaine pe cat sunt jantele tale?pe 13 sau 14?
cosmin_2300
Jantele lui razvan sunt pe 14 smile.gif
marius80_eugen
QUOTE(sergiu-iulian @ 5 Apr 2009, 17:48)
@marius80_eugen pune si tu niste poze cu jantele tale...
*



In cateva zile pun poze. A trecut weekendul si abia acum am citit anuntul iar . Nu stiu daca s-a inteles , dar cauciucurile pe fata au uzura de 5% , iar Modelul este BFGoodrige Profiller 2 .
razvancaine
QUOTE(sergiu-iulian @ 5 Apr 2009, 17:48)
@razvancaine pe cat sunt jantele tale?pe 13 sau 14?
*


pe 14...800 ron cu tot cu cauciucuri
miki_slz
QUOTE(razvancaine @ 6 Apr 2009, 22:36)
pe 14...800 ron cu tot cu cauciucuri
*



Fara cauciucuri nu le dai ?
razvancaine
le dau si fara cauciucuri cu 700 ron
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.