Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]dacia dreak 1999 28 mil putin negociabil
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
disponibilu
vand dacia break din 1999 are bara fatza noua; faruri noi; semnale noi ;cauciucuri cu 500 km parcursi ; toba finala noua ; motorul este acum la facut se schimba camasi ,pistoane , bolturi , capac pomapa de apa cuzineti biela si palier ; instalatie gpl fundtionala ; casetofeon mp3 kenwood patru boze sony fatza plus spate ; carburatorul reconditionat ; ambreiaj nou ; timoderie noua ; placutze noi ; discuri noi ; tamburi cu 500 km ; elice metalica ; butuci noi usa si haion o cheie +o cheie la contact ; masina nu are contract de vanzare cumparare cu ptopietarul dar se poate merge cu mine si se face fara nici o problema nu mai are itp si asigurarea mai este valabila 1 luna masina este alba are putina rugina la aripi in zona semanelelor ; praguri impecabile am rampa unde se poate baga maisna si vedea pe dedesupt ; toata investitia in maisna a depasit 30 de mi dar o vand din nevoie disperata de bani
am si cateva poze dar nu prea clare decand am mai aranjato si schimbam si aeriseam franele

23 Mar 2009, 20:24:
bielel antirului si pivotii noi
sinecr nici nu imi aduc ce am mai schhimbat la ea am vrut sa pun un motor mai mare dar am facut alta masina pretul este discutabil masina este in bucureti

23 Mar 2009, 20:30:
scz 0768732478 0723183204 sau disponibilu_eu

24 Mar 2009, 17:03:
super negociabil daca vrea cineva sa o ia pentru dezmembrat o dau la un pret rezonabil
disponibilu
up se vinde si pentru dezmembrat cu toate piesele care la am la ea si inca in plus
inca nu i-am facut setul motor acum ce poate vinde cu el montata si maisna rodata inperfecta stare sau cu el in portabagaj la un pret mai mic
marius111976
care este ultimul pret?
disponibilu
ultimul pret este fara motor facut cu piesele in portbagaj :setul motor,capac pompa de apa , cuzineti de palier ,cuzineti biela toate pentru motorul de 1410 care este pe masina ca nu am apucat sa ii fac motorul este de 23 mil

27 Mar 2009, 20:04:
up 20 de mil in starea in care este acum urgent foame de bani
vis-a-vis
Daca o dezmembrezi, vreau un pret pentru capota+masca fata.
disponibilu
daac vrei tio dau pe toata la 20 de mil si credema iti dau piese noi cu bon de 18 mil apropae si mai dezmembrezi de pe ea si iti scoti banii

27 Mar 2009, 21:03:
daca nu se vinde in 2 zile ii dau foc radmasa.gif

27 Mar 2009, 21:27:
pret bomba 450 euro


28 Mar 2009, 21:24:
17 milioane pret pana marti cand revine la pretul de 550 de euro
marius111976
km? UNDE SE POATE VEDEA ?
disponibilu
sincet are cam 70 de mii parca dar motorul trebuie facut (am piesele toate noi numai nu mai am timp de ea si am nevoie urgenta de bani )
nu cred ca sunt cei reali eu o am din noiembrie masina se poate vedea in militari la piata la gorjului

29 Mar 2009, 22:48:
inca de vanzare
disponibilu
iao nemuleeeeeeeeeeee ca ocupa parcarea degeaba
disponibilu
1200 lei
B_84_NSL
Propietarul de unde este?... pentru perfectarea actelor? Sunt interesat dar as dori daca se poate cateva poze ziua si ultimul pret.
disponibilu
auzi ultimul pret este de 400 lei cu itp-ul facut de mine si iti dau piese la ea de 12 milioane si iti rrezolv si actele si ii schimb si aripile daca vrei tio si vopsesc toata si o dau moka pentru cine o vrea scuzama dar u te-ai uitat din ce an este maisina si mai intrebi ultimul pret ultimul pret este de 12 milioane cred ca scrie destul de clar propietarul este din rahova dac vrei dai 12 mil si te duci si faci actele daca nu bine masina nu cere de mancare si nici nu ma plang de bani ca 12 mil nu cred ca este o suma super mare eu cred ca etse un pret mai mult decat bun
13Tdi
poze...
B_84_NSL
nu cred ca era nevoie sa fii recalcitrant din mai multe motive:
1. ca pret vad ca ai tot scazut de la 2800 de lei la 1200
2. am intrebat de propietar pentru ca daca as cumpara masina n-as vrea sa alerg dupa un nene care ori nu exista ori nu vrea sa semneze actele.
3. masina are 10 ani, poate sa aibe la activ usor 2-300.000 de km si sa fie formata jumatate din rugina.
Eu am intrebat civilizat dar din pacate nu mi s-a raspuns la fel, acuma nu o sa ma apuc eu sa ii invat bunele maniere pe toti...
disponibilu
ok scuzama
maisna se dezmembreaza pe cine intereseaza piese sa intrebe trimit si prin tara prin fan curier
vis-a-vis
QUOTE(vis-a-vis @ 27 Mar 2009, 20:08)
Daca o dezmembrezi, vreau un pret pentru capota+masca fata.
*


disponibilu
capota este umpic stramba acolo unde apesi pe ea si este 100 lei si capota si grila

8 Apr 2009, 18:39:
up se dezmembreaza orice piese bara fatza noua modelul dintr-o bucata
faruri ok
semnale noi
stopuri impecabile
haion usi bord complet piese motor la preturi de criza
instalatia de gpl 150 lei daca vine si o da jos de pe masina
marian_bv
cat e bordul complect?
as fi interesat...
disponibilu
ai PM
up pentru restul pieselor
disponibilu
up
cicisxn
Cat costa ceasurile si barile?
disponibilu
imi pare rau baieti dar masina sa vandut intreaga si cel care a luato face o recarosare ca era impecabila la caroserie se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.