Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 jante tabla pe 15 renault megane 2005
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adrian_gtt
vind set jante tabla renault megane 2005 impecabile 350 ron .tel.0723/167899

24 Mar 2009, 19:06:
up.pentru cine este interesat sunati-ma.nu pot citi mesajele
nr1_gogon_1979
vezi ca nu ai voie sa dai up mai repede de 24 de ore,citeste regulamentul,eu am avut "prieteni"care m-au parat si mi-am luat warn aiurea...considera up din partea mea si bafta la vanzare!
adrian_gtt
up!
dungatu
sunt 5x100?
adrian_gtt
4x100.renault megane 1,6 16 v
adrian_gtt
up!
tzk
ceva poze?
se poate cumva sa ajunga si la brasov?
adrian_gtt
up!
adrian_gtt
up!nu vrea nimeni?
adrian_gtt
up!300 ron!
ssilviu
Ofer pe jante 200 de lei. Ofertă valabilă 10 zile. PM me sau răspunde pe topic.
rino
interesat de 2 bucati
Shafu
250 daca le poti trimite in iasi dar vreau niste poze intai!
adrian_gtt
nu trimit in iasi.ar costa curieratul foarte mult.pentru tine.in bucuresti le pot aduce eu.pret nou tot 300 ron.
ssilviu
poze poți pune?
adrian_gtt
poze la jante de tabla?
ssilviu
Îți dau 250 de lei ultimul preț dacă le aduci în București și nu sunt ruginite exacesiv sau strâmbe.
adrian_gtt
ma mai gindesc,sa vad daca ma lasa tata.
rino
vreau eu doua
UTU2005
Vreau si eu una daca se poate? ofer pe una 1 milion. Daca poti si vrei sa o trimiti in Deva?
mrbogdan
Am eu de vanzare una bucata janta otel Megane II, 4 x 100, 15 ". Stare buna. Si sunt dispus sa o vand la 100 RON, sunt dispus si sa o trimit in Deva dar platiti transportul! Pentru detalii sunati la 0721330263 (Bogdan).
UTU2005
Merci, dar sa ma interesez cam cat e transportul la greutatea ei, cam cat are? dar daca transp este prea mare,si nu esti dispus ca in pretul asta sa o dai, asa prefer sa o iau noua, fiind 2mil fara adaos de unde as putea sa o iau, dar am zis daca gasesc second la jumate de pret e ok.Sa vad.....oricum merci.
Shafu
Nu stiu de ce nu se incearca transporul cu microbuzul de persoane, nu stiu daca costa la kg acolo.
adrian_gtt
sa dat setul de jante .se poate inchide.
mrbogdan
Pai da chiar buna idee. Ma pot interesa la un microbuz ceva. Cei care fac curse Bucuresti-Deva. NU cred ca ar costa prea mult. Iti las nr meu sa ma suni daca sa ma duc sa caut sau nu microbuze si sa stabilim cum facem: 0721330263 (Bogdan)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.