Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Megane Sedan Privilege 2007
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dack
Salut.

Masina este luata in Martie 2007 de la Serus, deci are fix doi ani. Este argintie, motor 1.5DCI. Are 17.000 de km reali, deoarece dupa primul an de utilizare, am cedat-o sotiei mele. Are doua revizii efectuate pana acum, ambele la Cobalcescu (pe ultima am facut-o la 16.000 de km in loc de 20.000 pentru ca trecea anul de la ultima revizie si ramaneam fara garantie). Nu a fost lovita niciodata. Singura avarie de pana acum consta intr-un bec ars pe faza scurta, schimbat la ultima revizie.

Legat de motor, el a avut 101 CP pana la 10.000 de km, pentru ca dupa prima revizie i-am facut flash la 126Cp, lucru de care nu m-am bucurat decat cateva mii de km, avand in vedere ca sotia mea a condus-o in ultimul an, pe trasee de tipul acasa - parc sau acasa - supermarket.

Voi adauga poze cat de curand.

Pretul de vanzare este 9500Eur. Desi este evident ca in contextul actual nu prea mai conteaza, am sa amintesc pretul de atunci, 15.700 E.


PS. Contact - em74iv@gmail.com
dack
up.
dack
up
dack
stand up!
biggrin.gif

28 Mar 2009, 22:19:
Andrei, te rog inchide topicul.

Momentan nu ma mai intereseaza sa il dau si in nici un caz pe doi lei. Poate mai in toamna.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.