Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cumpar semnal si far
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
mmiorel
cumpar semnal stanga cu tot cu bec si geam de far stanga(sau far intreg cu tot cu bec),...daca se poate mana a doua...urgent

24 Mar 2009, 13:09:
am uitat...tel. 0723188345
AdrianSavu
QUOTE(mmiorel @ 24 Mar 2009, 12:59)
cumpar semnal stanga cu tot cu bec si geam de far stanga(sau far intreg cu tot cu bec),...daca se poate mana a doua...urgent

<span class='edit'>24 Mar 2009, 13:09:</span>
am uitat...tel. 0723188345
*




Incearca la sectiunea "Bursa"

http://www.daciaclub.ro/index.php?showforum=5
Maskatu
Ii recomand NOI... garul il gasesti de fabrica cu 100 ron , iar semnalul cu 15 ron... un sh are deja sticla matuita sau murdara sau zgariata... pentru cateva zeci de ton mai bine iei noi. O sa se vada diferenta un pic dar poti baga o carpa in celalalt far sa il stergi bine iar semnalul sa il scoti si sa il bagi intr-o caldare de apa.
ti3sto
dry.gif semnaul de supernova/nova este 27 de ron si am cautat mai ieftin si nu se gasea
mmiorel
fratilor sunati-ma...am primit mesaj de la" ZappaUKu" dar nu miai lasat un nr. de telefon (nu prea ma pricep la scrierea pe forum)
Ai scris:
"salut ... semalul + farul sh pe stanga = 40 lei, ma anunti daca esti interesat "

ma intereseaza.....



sunama la 0723188345
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.