Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Pachet bass MTX
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bolidu
Subwoferul este asta http://www.be-loud.ro/produse/Subwoofere_a...Thunder/RT12DV/.
Amplificatorul este asta http://www.be-loud.ro/produse/Amplificatoa.../XThunder/X502/

Masuratorile de putere au caracter independent de producator (MTX) si sunt facute de catre CEA; toate specificatiile privind puterile amplificatoarelor MTX Thunder 2008 sunt redacate si certificate de catre CEA asta inseamna ca sculele astea se aud de 10 ori mai tare si de 1000 de ori mai clar decat orice Magnat, ground zero and other bull shet-uri dastea. Sculele au 8 luni vechime dar nu mai am garantie prin simplu fapt ca am pierdut documentele de gatantie ... Merg impecabil, sunet clar si profund fara pic de distorsiune. Maine fac niste poze reala si un filmulet cu ele in actiune tongue.gif

Pret de magazin 800 ron pretul meu 600 ron usor negociabil.
bolidu
Up ! 550 ron !

El este biggrin.gif
bolidu
up ! Pret negociabil !
bolidu
la 500 ii dau drumu ! Repede !
bolidu
UP !
bolidu
Up ! Mai negociem ...
morpheus2kro
mai este valabil ????
bolidu
E foarte valabil ! tongue.gif
alexxutzu
Sunt intr-adevar super "piese" sa zic asa, fac toti banii. Imi poti spune te rog statia are intrare si pentru telecomanda cu fir sau nu suporta telecomanda? Mersi
bolidu
Sincer nu stiu ce sa zic ... in manual zice ca merge adaptata si pe statie e o mufa asa lunguiata dar nu scrie nimic in dreptul iei. Dar la ce iti trebuie telecomanda de volum cand ai volumul pentru subwoofer din rdc cel putin eu asa am. Si inca o data anunt valabil. Motivul vanzarii: nevoie acuta de cascaval ... mama ei de criza ...

Poze reale

bolidu
up !
bolidu
UP ! Se da bonus si siguranta aia mare care vine pe cablul de alimentare, cablu de semnal de la rcd pana la statie si cablul care face legatura intre statie si subwoofer.
al3rta
ti-am lasat pm
bolidu
Cred ca ai uitat sa mai dai pm... eu nu am primit nimic.
al3rta
ti-am dat din nou pm .daca nici de data asta nu ai primit nimic te rog lasa-mi si mie nr tau de tel pe pm ca sa te sun .bafta
bolidu
Am primit de data asta si ti-am raspuns. Nr. meu de tel este 0726484499 vodafone.
bolidu
Vandut !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.