Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: sunt afonul maxim
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Asigurari si Daune Auto
vic24
Am lovit usor un megane, i-am dat copie dupa rca, si talon. Acum - o intrebare de afon: polita mea rca mai e valabila ? Trebuie platit ceva suplimentar? Sau cu o polita odata platita - ai un an la dispozitie ca de banii dati sa lovesti cati vrei ? tongue.gif
Gluma-gluma, dar serios, acum ???
valeriu ciprian
Polita mai e valabila...deci dupa cum ai spus in forma de gluma ai un an la dispozitie ca de banii dati sa lovesti cati vrei smile.gif
adi_ar
Recomand cu incredere citirea versoului RCA. Acolo se specifica limita despagubirii pe perioada de valabilitate, pentru diverse situatii.
michirec
La anul ai sa platesti mai mult polita , ai avut daune=malus;se preconizeaza in curand interconectarea bazei de date politie- firme de asigurari, atunci sa te tii preturi la cei cu daune....si cu amenzi....
M i h a i
Nu o sa plateasca deloc mai mult.. '''se preconizeaza''' ...pana sa mearga treaba cu baza de date...cred ca o sa mai dureze...si cum la noi ''preconizeaza'' inseamna 10 ani si ''in proiect'' cam 20 ani... wacko.gif
mbc
Asta cam asa e, cu "preconizatul"...
sorin1983
Nu se plateste nimic in plus deocamdata...
alex.vano
Probabil nici nu se va plati...
HDG
Ti-am zis cand am plecat de la politie ca RCA-ul tau este valabil in continuare si nu ai nici o treaba .. credeai ca te mint ?
vic24
Omule, daca dupa ce ti-am "facut-o" mai ai dispozitia sa imi raspunzi pe forum, esti foarte tare ! Hai, sa ai bafta si sa nu mai dai de ........ ca mine in trafic ! Te salut cu respect ! sleep.gif
jaf
LOL radmasa.gif ce face internetul
HDG
QUOTE(vic24 @ 28 Mar 2009, 18:26)
Omule, daca dupa ce ti-am "facut-o" mai ai dispozitia sa imi raspunzi pe forum, esti foarte tare ! Hai, sa ai bafta si sa nu mai dai de ........ ca mine in trafic ! Te salut cu respect !  sleep.gif
*



Ce vrei, asta e, se mai intampla, poate intr-o zi o sa fiu eu in locu tau .. biggrin.gif

Ce e mai naspa ca raman fara masina 2-3 zile pana o sa fie gata..si o sa stau dupa banii alora de la asigurari.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.