Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cat costa o vopsire a unei aripi?
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
ilfoveanu
Buna,
cam cat costa o aripa de dacia berlina 1310 98/99 indreptata si vopsita?
este lovita, dar se poate remedia
cam cat ii in total?
daca se poate un pret pentru oradea.. dar ii bun si pt romania biggrin.gif
krapcarasu
eu am dat 50 numai pe montaj
ilfoveanu
pe mine ma intereseaza cam cat ar fi.. ca nu schimb aripa
PH-06-BOA
Si daca o schimbi , nu o mai vopsesti?
N-ai specificat , unde ai vrea s-o faci. Daca asculti sfaturi de mareti, falosi... ajungi pe la vreo 3-4oo, iar daca o faci la cineva cu modestie si sinceritate, ar fi cam, 50 cu material cu tot la vopsit, demontat-indreptat si remontat, cam 30. Alege.
danut 69-71
QUOTE(PH-06-BOA @ 27 Mar 2009, 00:01)
Si daca o schimbi , nu o mai vopsesti?
              N-ai specificat , unde ai vrea s-o faci. Daca asculti sfaturi de mareti, falosi... ajungi pe la vreo 3-4oo, iar daca o faci la cineva cu modestie si sinceritate, ar fi cam, 50 cu material cu tot la vopsit, demontat-indreptat si remontat, cam 30. Alege.
*


Da e adevarat , eu am dat 250 euro , de vopsit o aripa , dar tinind cont ca e masina de colectie ... se poate face cu tot cu vopsea si cum ai zis tu , depinde unde vrea s-o faca , dar si ce pretentii are .
ilfoveanu
QUOTE(PH-06-BOA @ 26 Mar 2009, 22:01)
Si daca o schimbi , nu o mai vopsesti?
              N-ai specificat , unde ai vrea s-o faci. Daca asculti sfaturi de mareti, falosi... ajungi pe la vreo 3-4oo, iar daca o faci la cineva cu modestie si sinceritate, ar fi cam, 50 cu material cu tot la vopsit, demontat-indreptat si remontat, cam 30. Alege.
*


50 lei ?
danut 69-71
QUOTE(ilfoveanu @ 27 Mar 2009, 00:12)
50 lei ?
*


Este un pret super bun , depinde care sunt pretentiile tale !
ilfoveanu
l am lovit unpic pe vecinu si el are dacie alba.. si o zis ca ajunge daca o indrept si o vopsesc
danut 69-71
QUOTE(ilfoveanu @ 27 Mar 2009, 00:20)
l am lovit unpic pe vecinu si el are dacie alba.. si o zis ca ajunge daca o indrept si o vopsesc
*


Daca nu e sarita vopseaua , se indreapta si putin polish . wink.gif si ai scapat .
PH-06-BOA
Vecinu' a fost surprins in curte la tine?
Nu de alta, dar eu nu am gard intre mine si vecin, iar femeia ma fortat sa mai fac o usa prin spate.

27 Mar 2009, 22:40:
Nenorocirea-i ca el are si doua fete frumoaseeee...
Dar constiinta-i constiinta!

27 Mar 2009, 22:43:
Vino, ca ti-o fac eu , gratis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.