Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rolele de la kit accesorii sunt identice?
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Piese auto - Dacia Logan
costelish
Stie careva daca rolele sau galet de la kitul de accesorii sunt identice?
Am cautat pe aici dar nu am inteles daca da sau nu!
MaLyTyOsU
Dupa cate inteleg eu,tu intrebi daca rola fixa e la fel ca cea cu mecanism de intindere de la kitu de accesorii cu servo si aer conditionat,nu??Se potrivesc rolele,sunt amandoua la fel.Am montat si inca montez,decat sa imi pun clienti sa cumpere acea rola cu tot cu mecanism de intindere mai bine schimb doar rola.
costelish
La fel este si la versiunea doar cu servo, fara aer conditionat?Daca da, inseamna ca trebuie sa cumpar doua role identice si o curea accesorii.
MaLyTyOsU
Nu stiu acum pe moment cum e la versiunea fara aer conditionat dar iti pun 2 poze.Daca o ai pe cea prinsa de tabla nu merge.Daca o ai pe cea simpla merge.Nu stiu traseu curelei acum pe moment,am foarte multa treaba.
costelish
Chiar nu a mai schimbat nimeni kitul de accesorii la logan Preferance, sa-mi zica si mie ce e cu cele 2 role, daca sunt identice?
MaLyTyOsU
Pai tu la accesorii ai fulia motor-pompa de servo si alternatorul deci ai doar o singura rola,adica cea cu suport de tabla.Daca gresesc sa ma corecteze cineva sa nu ia omu piese aiurea.
bobo77
Nu gresesti tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.