Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] JANTE TABLA + CAUCIUCURI IARNA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
Tavi Dragotoiu
VAND 4 JANTE TABLA CU 4 GAURI PENTRU MEGANE II, IMPECABILE, CU CAUCIUCURI DE IARNA DUNLOP WINTER SPORT APROAPE NOI, MARIME 195/60/15. PRET 1000 RON. CAPACELE NOI ORIGINALE RENAULT CADOU.
Tavi Dragotoiu
195/65/15 scuze pentru greseala de mai sus
P.S. capacele au costat la Renault 200 RON
mada2008
o poza ceva
Tavi Dragotoiu
Hai sa pun si "o poza, ceva", cu toate ca nu vad ce ar putea fi interesant de vazut la niste jante de tabla, de asta nu am pus poze de la inceput...
visiadi
Ma intereseaza, suna-ma la nr. 0723119882.
Tavi Dragotoiu
Momentan nu sunt in tara, revin pe 17 aprilie, si pana atunci nu se poate face nimic, oricum. O sa te sun atunci si intre timp putem comunica pe mail:
dragotoiu_octavian@yahoo.com
Tavi Dragotoiu
up... anunt valabil, super oferta: 1000 RON, atat costa doar cauciucurile noi... jantele (impecabile, neatinse) si capacele (noi, fara nici o zgaraietura) vin GRATIS !
UTU2005
Capacele nu se vand separat?
cristio_79
Daca ai cumparator pentru gume, eu as vrea jantele. Pentru capace ai oferta.
Tavi Dragotoiu
pt. UTU2005: Am un rand de capace dar nu la fel de impecabile, acelasi model, dar mai au cate o zgaraietura mica... eu le tineam de rezerva. Daca le vrei pe alea costa 100 RON.
pt. cristio_79: te anunt daca voi afea asa o oferta. Pana acum am interesati, dar de tot setul, si eu nu sunt momentan in tara, cand ma intorc la sfarsitul saptamanii viitoare vedem ce si cum.
FDR
dau 70 pe setul de capace care mai au cate o zgarietura.
ssilviu
ofer 250 de lei pe jante
Tavi Dragotoiu
Jantele se dau doar cu cauciucuri, la 1000 RON pret fix.
Multumesc oricum de oferta.
Razor
M-ar interesa capacele.
Tavi Dragotoiu
daca citesti topicul de la inceput o sa vezi ca au mai fost interesati de capace, dar nu le dau separat. Sorry
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
Anunt valabil.
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
Anunt valabil. Am hotarat sa le vand si separat: jantele 600 RON, cauciucurile 400 RON.
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
94 aln
Cati km au anvelopele ?
Daca si anvelopele si jantele nu au interventii pe ele, eu sunt interesat de ambele - necula.ioan@gmail.com sau 0747.217.347.
Tavi Dragotoiu
Cauciucuri maxim 5000 km, facuti doar iarna, fara pene, jante impecabile, neatinse, capace noi.
"94 aln" aveti mail.
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
Tavi Dragotoiu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.