Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Portiere COMPLETE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
autom
Anul trecut , pe vremea asta am vrut sa fac tinichigeria la Dacia mea din 95. Dupa ce am vazut ca pe dedesupt e realmente coapta M-am oprit si mi-am luat Tico.

Printr-un prieten am cumparat un set de 4 portiere de pe o dacie din 2004 lovita frontal.

Portierele le-am depozitat si acum vreau sa imi recuperez banii pe ele, atat cat mai pot.

Am dat 9 milioane pe toate 4 (negocierea a inceput de la 10).

Sunt convins ca nu mai pot lua suma asta dar totusi nu vreau sa le vand cu diferenta prea mare.

Am postat poze sa se vada in ce stare sunt.

Nu le dau decat la set.

Portierele au geamuri, clante, macarale, manivele, oglinzi reglabile.

Multumesc
daniM
Si cat vrei pe ele?
autom
8,5 milioane..........dar fiind foarte grele (nu mi-a vennit nici mie sa cred cate de grele sunt) o sa va coste mult transportul. Va intereseaza sau era doar o intrebare?
daniM
Ma interesau ,portierele mele spate sunt ruginite,insa e mult pentru mine,bafta!
disponibilu
dau toata masina la 400 euro http://www.daciaclub.ro/-VAND-dacia-dreak-...il-t144040.html
autom
up!
autom
Valabil!
autom
UP
autom
Sunt ff bune portierele, complete, geamuri nezgariate, balamale, macarale, broaste, oglinzi.....
soulraven
cele dupa fata m-ar fi interesat si pe mine, poate chiar toate 4.....dar 8 milioane:(
autom
QUOTE(soulraven @ 10 Apr 2009, 11:25)
cele dupa fata m-ar fi interesat si pe mine, poate chiar toate 4.....dar 8 milioane:(
*




Dvs cat oferiti pe ele?

Upp!!!
soulraven
max 2 milioane. si asa costa mai mult transportul
autom
Imi pare rau..........Mult prea putin.......

Upp........astept oferte mai bune.....

Sunt COMPLETE! si IMPECABILE!
autom
uppp
autom
Din nou........
autom
uppp icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
autom
QUOTE(autom @ 19 May 2009, 19:49)
uppp icon_mrgreen.gif  icon_mrgreen.gif
*


????
autom
Vreau sa le dau......
autom
.......scad pretul.......
autom
up?
autom
Up?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.