Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] casetofon megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
daniel25
Vand casetofon original de pe megane 2+ telecomanda pt volan....este in perfecta stare ...relatii la tel : 0730817170

28 Mar 2009, 00:49:
Pret 200 ron!!!
brunetu_100
pune si tu niste poze daca se poate
daniel25
pics!!!
daniel25
up
stanyc2003
in ce stare este cd-player-ul? din ce an este? ce garantie am ca va functiona? din ce oras esti?
daniel25
este din 2004...este in stare ff buna...k garantie,daca as avea un certificat ceva, ti-as da ... dar pt k nu sunt firma ... nu am cum ... insa il poti verifica la orice magazin specializat daca vrei inainte d achizitionare,eventual suport eu verificarea...si sunt din Bucuresti.

Nu il vand pt k este stricat...il vand pt k am pus dvd pe masina.
gogu12002
Draga Daniel nu crezi ca ar trebui sa-l denumesti RADIO-CD poate ai mai multe sanse la vanzare?
O zi buna!
daniel25
up Corectez...tongue.gif...radio cd.
stanyc2003
care e pretul fara comenzile volan?
aaaa..... ai ceasuri cu plasmaaaaa? de unde????biggrin.gif
ce dvd ai pus?
daniel25
pai nu iti pot da pm,nu stiu d ce nu merge...asa k o sa iti zik aici ...desi nu stiu daca este voie. ceasurile le-am luat de la un prieten (nu foarte scumpe insa greu de gasit) iar dvd-ul este un pioneer,touch screen dvd,gps.tv.sd.bluetooth...etc. iar pretul la radio cd-ul de pe megane ,fara telecomanda este de 170 ron.
daniel25
up
daniel25
up
daniel25
up
alex.iancu
Salut,
Sunt interesat de cd-player-ul tau. Am incercat sa te sun dar ai telefonul inchis. Da-mi un mail la alex_iancu19@yahoo.com sau un telefon la 0763.679.722 daca mai este valabil anuntul.
Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.