Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] blana motor DSN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mitzone
Din cauza ca nu gasesc pe nicaieri postez aici, poate am noroc.
Cumpar insonorizant capota Dacia SuperNova. Este captuseala aia care se pune pe sub capota ca sa izoleze fonic cat de cat motorul. Daca puteti sa ma trimiteti la fix undeva de unde pot cumpara asa ceva, v-as ramane indatorat. Am umblat prin vitan de m-am plictisit si nu am gasit asa ceva. Mersi.
ronin33dan
Vezi si tu ca era un tip care vindea material fonoizolant la metru, exact ce-ti trebue tie !!

Aici la bursa! Uite da si tu


CLICK AICI
mitzone
mersi de link. dar nu vreau asa. vreau de-a gata. facuta dupa nervurile capotei etc. eu doar sa o prind in braduti. am vazut lume care a gasit asa ceva special pt supernova.
ronin33dan
QUOTE(mitzone @ 30 Mar 2009, 14:43)
mersi de link. dar nu vreau asa. vreau de-a gata. facuta dupa nervurile capotei etc. eu doar sa o prind in braduti. am vazut lume care a gasit asa ceva special pt supernova.
*



Daca chiar vrei ti-o faci tu exact cum vrei dupa nervuri si colturi si iti va iesi si mai misti si poate si mai calitatita !!! Cam tot cei "hand made" e mult mai bun decat productia de serie !!

Acum tu poti sa stai sa astepti pe vreounul care vinde asa ceva si apoi sa faci comparatie cu unul care si-a facuto el.
mitzone
chiar nu stie nimeni? UP!
BoR
Salut! Au discutat ieri cativa colegi de forum despre asa ceva la sectiunea ''Piese auto-Supernova''.Poti incerca acolo.
mitzone
tot eu eram si acolo smile.gif.
mitzone
UP! nimeni nimeni?

3 Apr 2009, 21:38:
up!
mitzone
up!
mitzone
UP!
mitzone
up! duminica mai incerc ultima data in vitan. daca nu gasesc ...ma las pagubas.
mitzone
am gasit in vitan 100 ron. asta in caz ca da cineva peste postul asta. se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.